Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Egu.lt - Nuotoliniai video mokymai

Tėvystės įgūdžių mokymai, Sveikatos stiprinimas, Savęs pažinimas, Santykiai poroje
Nuotoliniu būdu,
+370 654 31010

Egu.lt – atsakymai, kurių ieškai.
Egu.lt – tai nuotolinių video mokymų platforma, kurioje galima rasti video mokymų įvairiomis asmeninio tobulėjimo temomis. Pagrindinės mokymų kategorijos šios: asmenybė, santykiai, vaikų auginimas, sveikata, laisvalaikis, verslas.
Šiuos nuotolinius video mokymus galima žiūrėti iš namų ar bet kurios kitos pasaulio vietos, bet kuriuo vartotojui patogiu metu. Tereikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį, kad būtų galima prisijungti prie savo paskyros egu.lt svetainėje.
Kartą įsigytus mokymus galima žiūrėti neribotą kiekį kartų. Tai reiškia, kad vartotojas, norėdamas prisiminti mokyme išgirstą informaciją, gali mokymą peržiūrėti tiek kartų, kiek norisi, ir už tai papildomai mokėti neteks. Neribotos peržiūros galimos tol, kol egu.lt svetainėje egzistuoja vartotojo paskyra.
Egu.lt svetainėje galima įsigyti ir žiūrėti ne tik pavienius mokymus. Jei svetainėje randate daugiau nei 3 dominančius video mokymus, verta pasvarstyti apie VIP narystę metams, kuri, priklausomai nuo narystės sąlygų, suteiks galimybę neribotai žiūrėti svetainėje esančius mokymus.
Norint peržiūrėti svetainėje esantį mokymą, nebūtina tam skirti daug laiko. Išskirtinis šių video mokymų struktūros ypatumas – skirstymas neilgais skyriais. Visai kaip knygose. Taigi savišvietai galima skirti tiek laiko, kiek vartotojas tuo metu jo turi. Prisijungus prie paskyros kitą kartą, mokymo peržiūrą galima tęsti.

Čia bus nurodytas bendras reitingas remiantis visais atsiliepimais, po to kai turėsime bent 5 ir daugiau atsiliepimų
Puikiai: 9+
0
Gerai: 7-9
1
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2018-06-09

Praleidau 3 mėnesius žiūrėdamas šiuos mokymus, vidur https://debesyla.lt/ rašymo darbų. Buvo labai įdomu ir naudinga, nes laisvą laiką galėjau išnaudoti žinioms!

Mokymų kokybė labai įvairi. Bet bent 80% jų yra labai kokybiški!

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti