Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Psichologinės sveikatos centras, psichologės Mildos Lukošonokienės konsultavimo praktika

Psichologinis konsultavimas
Vilnius, Eitminų g. 12, Vilnius
+370 610 61088

Psichologinės sveikatos centras - vieta, kurioje drąsinama pokyčiams.
Susitikimai, drąsinantys pokyčiams

Esu klinikinė psichologė Milda Lukašonokienė.

Kiek tik save pamenu, man visada buvo įdomus žmogus, jo vidinis pasaulis ir santykis su kitais. Dar mokydamasi mokykloje supratau, kad noriu ne mėgėjiškai, o teikiant kvalifikuotą pagalbą padėti žmogui spręsti jo psichologinius sunkumus. Tai pagrindinės priežastys, kodėl su pagyrimu baigusi mokyklą pasukau nelengvu, bet iki šiol man vis dar įdomiausiu žmogaus pažinimo keliu.

2008 m. baigiau Vilniaus universiteto Psichologijos bakalauro programą, dar po kelerių metų studijų man buvo suteiktas ir VU Klinikinės psichologijos magistro laipsnis. Šios studijos man suteikė daug teorinių ir praktinių įgūdžių, apimančių vaikų ir suaugusiųjų psichologinius sunkumus, jų diagnostiką, psichologinį konsultavimą ir psichoterapiją. Visa tai po studijų įtvirtinau savo praktinėje veikloje.

Savo profesinę praktiką pradėjau 2009 m. VUL Santariškių klinikose, kur konsultavau įvairių baimių turinčius, depresijos ir intensyvaus nerimo kamuojamus pacientus. Taip pat dirbau medicinos klinikoje „Privatus gydytojas“. Ten konsultavau žmones, susidūrusius su įvairiomis priklausomybėmis, kamuojamus valgymo, nuotaikos sutrikimų, turinčius tarpasmeninių santykių problemų, sergančius depresija. Kelerius metus mano klinikinį darbą lydėjo aktyvi pedagoginė veikla: dėsčiau Lietuvos edukologijos universitete, dirbau Vilniaus Balsių progimnazijoje.

Kaskart individualiai ar grupėse dirbdama su žmonėms stengiuosi parodyti jiems, kad kelias į puikią savijautą, gerą nuotaiką, tinkamą bendravimą, pasitenkinimą šeimoje ir, pagaliau, kelias į ramybę yra trumpesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Sunkiausia žengti pirmą žingsnį – pasiryžti kažką keisti. Kai šis sprendimas priimamas, žmogus jau yra pakeliui į savo tikslą. Be abejonės, keliaujant pasirinktu keliu teks dar daug ką nuveikti, bet einant drauge šį kelią galime įveikti lengviau ir greičiau.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ačiū už įskiepytą meilę knygai 🤍

Tikra, rūpestinga mokytoja: "perskaitytų knygų iš jūsų niekas neatims" ir kiti dalykai.

Pati geriausia mokytoja, ačiū už laiką kurį skiriate mūsų mokymui🙂