Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VšĮ Vaiko labui

Psichologinis konsultavimas, Tėvystės įgūdžių mokymai
Vilnius, Šv.Ignoto g. 5, Vilnius
+370 5 2121407
amžius nuo 3 iki 99

Mūsų pavadinimas – Vaiko labui – daug pasako apie mus ir mūsų veiklą.

Mūsų misija – padėti Lietuvos vaikams ir jaunimui išsiugdyti socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, siekiant vaikų ir jaunimo psichikos sveikatos ir emocinės gerovės.

Visi mūsų darbai nukreipti į vieną tikslą – padėti Lietuvos vaikams ir jaunimui tapti laimingais ir jaustis gerai.

Mes pasitelkiame tiesiogiai su vaikais dirbančius pedagogus, psichologus, mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vadovus įgyvendinti mūsų sukurtas ir vykdomas programas bei projektus, kuriais siekiame:
- pedagogų kvalifikacijos tobulinimo,
- psichologų paruošimo darbui mūsų programose ir projektuose,
- tėvų švietimo bei
- savanorių mokymo.

Kaip suprasti šių dienų vaikus? Kaip išgyventi pedagogui mokykloje?Kaip padėti sau, kad galėtum padėti kitam?

Siūlome Jūsų ugdymo įstaigos pedagogams ar joje besimokančių vaikų tėvams surengti seminarus Jums aktualiomis temomis.

Z kartos vaikai, hiperkatyvūs ar indigo?
Kaip kūrybiškai drausminti šiuolaikinius vaikus?
Seminaras skirtas pedagogams ir/ar tėvams. Trukmė – 5 akademinės valandos

Kviečiame susipažinti su kartų teorija ir geriau suprasti šiuolaikinius vaikus – vadinamąją Z kartą. Ar jie priklausomi nuo kompiuterio, ar ypatingai gabūs? Nepaklūstantys autoritetams, negerbiantys ribų ar turintys itin stiprią savivertę ir teisingumo jausmą? Hiperkatyvūs ar ypatingai jautrūs? Seminare giliau pažvelgsime į visuomenės procesus, kurie formavo Z kartos vaikus, aptarsime santykio su autoritetu pasikeitimą mūsų kultūroje. Šis seminaras padės geriau pažinti Z kartos atstovus (taip pat susipažinti su psichologinėmis teorijomis apie indigo vaikus ir hiperaktyvius vaikus). Atrasti ir priimti jų psichologines ypatybes, išbandyti naujus, kūrybiškus mokymo, bendravimo ir bendradarbiavimo metodus.„Sunkūs“ ir „nevaldomi“ vaikai – mūsų didieji mokytojai“.

Seminaras skirtas pedagogams ir/ar tėvams. Trukmė – 5 akademinės valandos

Šiame praktiniame seminare aptarsime sunkumus, kylančius pedagogams ir tėvams, susidūrus su vaikais, turinčiais hiperaktyvumo požymių, autistinių bruožų ar elgesio sutrikimų. Aptarsime galimas tokio vaikų elgesio priežastis, ieškosime būdų, kaip tokius vaikus įtraukti į ugdymo procesą. Pasitelkdami sąmoningo auklėjimo principus, emocijų pažinimą, įdomią vaizdinę medžiagą ieškosime geresnio būdo užmegzti ryšį su vaiku.Įkvepianti kelionė po vaikų emocijų pasaulį.

Seminaras skirtas pedagogams ir/ar tėvams. Trukmė – 5 akademinės valandos

Praktiniame ir vaizdžiame seminare susipažinsime su pagrindinėmis mūsų emocijomis ir mokysimės jas geriau valdyti. Vaikas, jausdamas stiprias emocijas, bet nepažindamas jų, jaučiasi nesaugiai ir dažnai pradeda elgtis netinkamai. Išmoksime, kaip suaugęs galėtų padėti vaikui priimti, pažinti ir tinkamai reikšti sunkius jausmus. Ir pats išlikti ramus. Susipažinsime su vaikų agresyvaus elgesio ir pykčio ypatumais, sužinosime būdų, kaip nukreipti pyktį tinkama linkme, kaip padėti vaikui įveikti baimes, kaip nuraminti atėjus liūdesiui ar nerimui, kaip priimti netektį ir sumažinti vaiko kaltės jausmą. Tyrimai rodo, kad vaiko gebėjimas pažinti ir valdyti emocijas įtakoja ne tik jo laimės jausmą, gerą socializaciją, bet ir aukštesnius akademinius pasiekimus.Alfa kartos vaikai – mūsų ateities karta.

Seminaras skirtas ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams. Trukmė – 4 akademinės valandos.

Sociologas M. Makkrindlas teigia, kad šiais metais į mokyklas ateis naujoji Alfa vaikų karta, kuri bus labiau išsilavinusi ir visiškai susidraugavusi su skaitmeninėm technologijom, interneto puslapius sklaidanti anksčiau nei knygas. Seminaro metu aptarsime kokiais psichologiniais ypatumais pasižymės Alfa kartos vaikai. Kaip reikės juos ugdyti, kad būtų įdomu? Kokių žinių ir įgūdžių jiems reikės globaliame ir greitai besikeičiančiame pasaulyje? Kaip stiprinti emocinį intelektą, kad didelės informacijos sraute vaikai neprarastų savo tapatumo?Kaip būti tikru autoritetu šiuolaikiniams vaikams.

Seminaras skirtas pedagogams. Trukmė – 4 akademinės valandos

Šiuolaikinėje demokratinėje mokykloje dažnai kalbama apie autoriteto krizę, kad vaikai negerbia, neklauso mokytojų, pedagogai jaučiasi pasimetę, kaip išlaikyti drausmę klasėje ir savo autoritetą. Psichologijoje teigiama, kad santykio su autoritetu problema susijusi ne tik su tėvų auklėjimu, kartų skirtumais, bet ir su istorinėm aplinkybėmis. Lietuva išgyvena pereinamąjį laikotarpį tarp autoritarinio rėžimo ir demokratijos. Turime sąmoningai peržvelgti savo nuostatas ir patirtį, surasti naują buvimo autoritetu prasmę ir būdus. Geras santykis su autoritetu suteikia saugumo ir aiškumo jausmą, kurio taip trūksta permainų laikotarpiu. Šiame seminare ieškosime kaip kūrybiškai, pasitelkiant autentiškumą, humorą ir pagarbą išlaikyti drausmę klasėje ir būti tikru autoritetu vaikams ir savo gyvenimo autoriumi.Stresas ir jo įveikimo būdai.

Seminaras skirtas pedagogams. Trukmė – 4 akademinės valandos

Seminare aptariamas streso fenomenas, pozityvus ir negatyvus streso aspektai. Kas yra stresas? Kokia streso funkcija? Ar stresas žmogui yra kenksmingas? Ar stresą sukelia tik neigiami įvykiai? Kalbama apie vidinius streso šaltiniai ir Streso požymiai bei pasekmės. Kaip atpažinti streso požymius savyje ir kituose? Ilgalaikio streso poveikis ir kaip jo išvengti. Kaip išsiugdyti atsparumą stresui. Šis seminaras padės perprasti pagrindinius streso valdymo principus bei atskleis efektyvias atsipalaidavimo technikas (meditacija, kvėpavimas, relaksacija, vaizduotė).Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymas.

Tėvams ir vaikų globėjams. Šis seminaras gali būti trumpas, t.y. 4 akademinių valandų arba ilgas – 12 akad. val. (dviejų dienų seminaras, kiekviena diena po 6 akad. val.)

Seminare bus kalbama apie komunikaciją šeimoje, apie šeimos narių prioritetus ir tikrą partnerystę tarp suaugusiųjų ir vaikų šeimoje, apie pozityvų ir negatyvų mąstymą, apie tai kalbėjimo ir klausimosi meną. Bus aptartos vaikų netinkamo elgesio priežastys ir auklėjimo stiliai. Ir ypač aktuali tema – tėvų ir vaikų konfliktai, brolių ir seserų „peštynės“ ir konkurencija.Seminarų vieta – mokymai vyks „Vaiko labui“ salėje Šv. Ignoto g. 5, Vilniuje. Jums pageidaujant, mokymai gali būti organizuojami Jūsų ugdymo įstaigoje.Seminarų kaina –

– 3 Eurai 1 akademinė valanda vienam dalyviui, jei mokymai vyksta Jūsų ugdymo įstaigoje.

– 3,5 Euro 1 akademinė valanda vienam dalyviui, jei mokymai vyksta VšĮ „Vaiko labui“.

Mokymo dalyvių grupė ne mažesnė nei 20 asmenų ir ne didesnė kaip 25.Seminaruose dalyvavę pedagogai gaus kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminarų datą ir laiką bendru susitarimu suderinsime individualiai su kiekviena ugdymo įstaiga.

Seminarus organizuoja ilgametę pedagogų kvalifikacijos tobulinimo patirtį turinti įstaiga „Vaiko labui“ – ankstyvosios prevencijos programų „Zipio draugai“, „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“ vykdytoja. Nuo 2002 metų mūsų rengtuose seminaruose kvalifikaciją tobulino daugiau kaip 8000 Lietuvos pedagogų.

Seminarus veda – psichologai, tarptautinių programų lektoriai, jau daugelį metų vedantys mokomuosius ir patyriminius seminarus pedagogams ir tėvams.Jei susidomėjote, prašome kreiptis į VšĮ „Vaiko labui“ vadovę Aurelija Okunauskienę
Šv. Ignoto g. 5, 01144 Vilnius
tel. 8 (5) 21 21 407 arba mob. +370 (699) 20 223
el. paštas: registracija@vaikolabui.lt

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ačiū už įskiepytą meilę knygai 🤍

Tikra, rūpestinga mokytoja: "perskaitytų knygų iš jūsų niekas neatims" ir kiti dalykai.

Pati geriausia mokytoja, ačiū už laiką kurį skiriate mūsų mokymui🙂