Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VšĮ "Vaikų ugdymas"

Psichologinis konsultavimas, Tėvystės įgūdžių mokymai
Vilnius, Slėnio 1/2, Vilnius
+370 655 64853
amžius nuo 0 iki 99

Vaiko elgesys – tai jo charakteris, o žmogaus charakteris – tai jo likimas.

Vaikystėje ugdosi charakterio pagrindai, susiformuoja elgesio įpročiai, kuriuos vėliau labai sunku keisti, koreguoti.

Mūsų tikslas – ugdyti tėvų ir kitų ugdytojų sąmoningumą, juos šviesti, skatinti tėvų pozityvią tėvystę, ugdyti pozityvius tėvų bendravimo su savo vaikais įgūdžius.

Tėvai ir kiti ugdytojai – atsakingi už harmoningos ugdymo aplinkos sukūrimą, kurioje vaikai galėtų išsiugdyti harmoningus charakterio bruožus, pažinimo poreikį, gebėjimus prisitaikyti naujose gyvenimiškose situacijose jaučiant vidinę harmoniją pozityviai bendraujant su kitais.

Sąmoningi tėvai analizuoja vaikų elgesį, ieško prevencinių priemonių ir būdų užkirsti kelią galimoms elgesio problemoms ateityje, ieško probleminių situacijų priežasčių ir veiksmingų būdų jiems pašalinti.

Mes pasirengę Jums padėti pasirinkti tinkamiausią vaikų ugdymo kryptį, priklausomai nuo šeimos individualios situacijos:

PAGRINDINĖS PASLAUGOS

Šeimotyrininko pedagoginės konsultacijos: tėvams (ar kitiems ugdytojams) vaikų ugdymo klausimais, tėvų ir vaikų tarpusavio santykių klausimais, vaikų ugdymo probleminiais klausimais, vaikų ugdymo krypties pasirinkimo klausimais.

Tėvas "profesionalas": gilinasi ir analizuoja visuomenėje vykstančius procesus, kurie veikia šiuolaikinės šeimos ugdymo turinį, ir ką turėtų daryti šiuolaikiniai tėvai, norintys išugdyti harmoningą vaiko asmenybę.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Psichologinė pagalba šeimai: ištikus šeimą krizei, pvz., sužinojus, kad vienas iš šeimos narių susirgo nepagydoma liga, kaip šeimos nariams priimti ir susigyventi su šia žinia, palaikyti vieniems kitus ir džiaugtis gyvenimu.

Pagalba moterims, kaip lengviau išgyventi skyrybų su vyru krizę: jaučiatės nesaugi, nematote išeities iš susidariusios situacijos išgyvendama skyrybų procesą su vyru? Kreipkitės į mus ir pasikalbėkite su žmogumi, kuriam teko tai patirti ir išgyventi šį procesą. Pasidalinę savo sunkumais su kitais, lengviau galėsite rasti išeitį iš savo situacijos.

Logopedo pagalba: jeigu vaikas turi kalbos sutrikimu.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ačiū už įskiepytą meilę knygai 🤍

Tikra, rūpestinga mokytoja: "perskaitytų knygų iš jūsų niekas neatims" ir kiti dalykai.

Pati geriausia mokytoja, ačiū už laiką kurį skiriate mūsų mokymui🙂