Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Error 420

VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos

Sveikatos stiprinimas, Nėščiųjų kursai
Vilnius, Santariškių g. 2, Vilnius
+370 697 71247

Paskaitos nėščiosioms ir moterims po gimdymo:

Akušerijos skyriuje organizuojamos paskaitos, skirtos nėščiosioms ir jų artimiesiems. Paskaitų tikslas yra padėti pasiruošti gimdymui, pogimdyminiam laikotarpiui ir naujagimio priežiūrai. Mokymus sudaro 4 paskaitos. Jas skaito ir į klausimus atsako Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų specialistai.

Dėl riboto vietų skaičiaus auditorijoje, būtina išankstinė registracija į paskaitas. Registruotis galima elektroniniu paštu: paskaitele@santa.lt. Atvykti į paskaitą prašome tik gavus registracijos patvirtinimą. Registruojantis būtina nurodyti pageidaujamos paskaitos datą, planuojančių atvykti skaičių bei vardus, pavardes. Jeigu išvardinti duomenys nebus nurodyti, paskaitų organizatoriai palieka sau teisę neatsakyti į laišką ir neregistruoti. Registruojama yra tik darbo dienomis, tai pačiai savaitei; atsakoma paros bėgyje. Paskaitos dieną registracija nevykdoma.

Dėmesio! Paskaitos nėščiosioms yra mokamos. Paslaugos kaina vienam paskaitos klausytojui už vieną paskaitą – 3,50 €. Apmokėti už paskaitą prašome tik tada, kai jau gausite registracijos patvirtinimą.

Už paslaugą galima sumokėti ligoninės kasoje, tai atlikti galima išankstiniu pavedimu.

Rekvizitai:
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos
įm. kodas 124364561
sąskaita LT487300010002492286 (Swedbank)
Būtina mokėjimo paskirtyje nurodyti "už paskaitą nėščiosioms", paskaitos datą ir įrašyti vardą(us), pavardę(es).
Prašome į paskaitą atsinešti mokėjimo patvirtinimą (kasos kvitą, banko pavedimo atspausdintą lapą). Mokėjimo patvirtinimo siųsti elektroniniu paštu nereikia.

Paskaitos vyksta VUL SK Akušerijos skyriaus nėščiųjų ir gimdyvių priėmimo auditorijoje (F korpusas), įėjimas iš Santariškių g. pusės. Prašome gerbti atvykusius į paskaitą bei lektorius ir į paskaitas nevėluoti. Rekomenduojame atvykti kiek anksčiau, palikti viršutinius drabužius rūbinėje, pasinaudoti WC ar pasirūpinti gėrimais.

Po dalies paskaitų (nurodyta tvarkaraštyje) sudaroma galimybė susipažinti su Akušerijos skyriumi. Skyriaus patalpos (gimdymo palatos, palatos po gimdymo) aprodomos priklausomai nuo šių patalpų užimtumo. Jei planuojate pasinaudoti galimybe susipažinti su skyriumi, būtina palikti viršutinius drabužius rūbinėje ir turėti vienkartinius avalynės apavus (antbačius, „bachilus"). Jais rekomenduojame pasirūpinti iš anksto: parduodami vaistinėse arba galima įsigyti iš VUL SK Akušerijos skyriaus nėščiųjų ir gimdyvių priėmime esančio aparato (aparatui reikia 50 centų monetos).

Paskaitų organizatoriai palieka sau teisę neįlesti į paskaitą asmenų nepateikusių apmokėjimo patvirtinimo, pavėlavusius, agresyviai besielgiančius ir pan.

Čia bus nurodytas bendras reitingas remiantis visais atsiliepimais, po to kai turėsime bent 5 ir daugiau atsiliepimų
Puikiai: 9+
1
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2018-01-08

Manau, kad nėščiųjų mokyklėlė yra labai naudinga patirtis besilaukiant. Profesionalai suteikia labai daug informacijos, kuri yra būtina, norint susilaukti vaiko.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti