Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Žmogaus psichologijos studija

Psichologinis konsultavimas
Kaunas, Gedimino g. 30, Kaunas
+370 610 45805; +370 606 68633

Individualios psichologo konsultacijos
Psichologinės konsultacijos padeda spręsti klausimus, susijusius su tarpusavio santykiais, krizinėmis situacijomis, asmeniniais sunkumais bei kitais gyvenimiškais klausimais. Teikiamos individualios psichologo konsultacijos vaikams, paaugliams, suaugusiems.

Konsultacijų laikas - pagal susitarimą, trukmė - 50 min. Būtina išankstinė registracija.

Aušra Pundzevičienė (tel. +370 610 45805)
Apie save:

Kelionė link psichoterapijos man neatsiejamai susijusi su gyvenimo įvykiais, šeima, draugais – jų dėka kyla klausimai ir smalsumas ieškoti atsakymų, atsiskleidžia įžvalgos, gimsta drąsa įveikti iššūkius. Baigusi universitetą (2001 m., VDU psichologijos magistras), studijas tęsiau Birštone (egzistencinės psichoterapijos studijos) – mokiausi padėti kitiems, o pirmiausia ir pačiai sau, kaip gyventi pilnesnį, gyvesnį gyvenimą. 2008 metais šios studijos buvo baigtos (suteikta psichoterapeuto kvalifikacija), tačiau kelionė nesibaigia – ir toliau mokausi bei semiuosi patirties iš klientų, kitų sutinkamų žmonių, knygų, filmų.

Dirbu su vaikais, paaugliais, suaugusiais. Dirbu Kaune (Gedimino g. 30), Vilniuje (T. Kosčiuškos g. 17) ir Skype. Galime kalbėtis ir anglų bei rusų kalbomis.

Priimu supervizijoms (2016 m. baigta HEPI supervizorių mokymo programa).

Aistė Garškaitė (tel. +370 606 68633)
Apie save:

Esu sveikatos psichologė (magistro studijos Vytauto Didžiojo universitete), visuomenės sveikatos specialistė (bakalauro studijos Kauno medicinos universitete). Taip pat baigusi Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto Egzistencinės terapijos bazinio lygio programą .

Per savo 10 metų praktiką dirbau sveikatos priežiūros įstaigose – psichikos sveikatos centre, šeimos klinikoje, sanatorijoje. Taip pat talkinau įgyvendinant projektus, skirtus vėžiu sergantiems žmonėms.

Šiuo metu dirbu „Žmogaus psichologijos studijoje“ bei dalyvauju tęstiniame regos netekusių žmonių psichosocialinės reabilitacijos projekte.

Darbe kaip ir gyvenime, man svarbus kokybiškas ryšys su savimi, sutiktais žmonėmis, gamta. Stengiuosi būti savo gyvenimo autore ir kurti tokį gyvenimą, kurį verta ir gera gyventi.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Unikali, nuostabi pilna ideju turinti mokytoja

Nuostabus mokytojas . Labai gerai moko istorijos. Ačiū už žinias.

Nuostabi mokytoja

Gera mokytoja. Džiaugiamės.

Ačiū jums už istorijos pamokas!