Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
La Leche lygos susitikimai Kaune: atsakymai apie žindymą. Dalyvauja nėščiosios, mamos su įvairaus amžiaus vaikais, tėčiai

La Leche lygos susitikimai Kaune: atsakymai apie žindymą. Dalyvauja nėščiosios, mamos su įvairaus amžiaus vaikais, tėčiai

2017-12-08 10:00
Kaunas,
Nemokamai
+370 602 02071

Ateik susitikti su kitomis mamomis ar besiruošiančiomis vaikelio atėjimui ir pamatysi, kad taip ne tau vienai, kad viskas yra normalu ir gerai :) Tikresnės informacijos suteiks La Leche lygos žindymo vadovė, turinti tyrimais paremtos naujausios informacijos bagažą. Jai galėsi užduoti visus rūpimus klausimus.

Susitikimai nemokami, bet galite paremti La Leche lygos veiklą, jeigu jums tai atrodo svarbu ir norėtumėte, kad ir kitos mamos ar net suaugę jūsų vaikai taip pat turėtų galimybę kreiptis į LLL, ieškodami atsakymų ar palaikymo sudėtingose motinystės situacijose.

Ateik ne tik išgirsti, bet ir pasidalinti savo patirtimi su kitomis mamomis!

Registracija: zindymas.lll [at] gmail.com arba SMS žinute 8 602 02071

Labai lauksim! :)

Susitikimuose dalyvauja nėščiosios, mamos su įvairaus amžiaus vaikais, tėčiai - visi, kam aktualu ar kas nori pasidalinti savo patirtimi.
Susitikimus moderuoja La Leche lygos žindymo vadovės, kurios turi ne mažesnę kaip 1 m. žindymo patirtį ir yra specialiai apmokytos bei akredituotos La Leche League International organizacijos teikti informaciją ir paramą su žindymu ir švelnia tėvyste susijusiais klausimais.

Nėra komentarų