Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Nauja jogos pradedančiųjų grupė

Nauja jogos pradedančiųjų grupė

2018-02-15 18:30
Mažeikių r., Jogos užsiėmimai vyksta dviejuose vietose: Klaipėdos g.1, Mažeikiai ir Mažeikių miesto centra,darželis "Delfinas"
+370 628 02816

Renkama NAUJA jogos pradedančiųjų GRUPĖ

Maloniai kviečiame į jogos užsiėmimus pradedantiesiems

nuo 2018m.sausio 4d.18val.30min.:).
ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS.
Mažeikiai, Klaipėdos g.1

Labai Jūsų lauksiu.

„Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir patogu gyventi. Kiti į jogą ateina ieškodami pagalbos arba tikėdamiesi išspręsti iškilusias problemas, pavyzdžiui, atsikratyti įtampos ar nugaros skausmų. Dar kiti tiesiog norėtų gauti iš gyvenimo daugiau, nei turi. Bet kuri priežastis, paskatinusi jus susidomėti joga, gali būti ir priemonė, ir instrumentas, suteikiantis jums neribotas galimybes tobulėti. Norėdami suprasti, kas yra joga, jūs turite tai patys išmėginti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai keistų fizinių pratimų rinkinys, kuris padeda išlaikyti liesą ir lankstų kūną. Bet po kurio laiko kiekvienas, nuolat užsiimantis joga, pajunta, kaip subtiliai keičiasi jo požiūris į gyvenimą. Pastoviai tonizuodami ir atpalaiduodami kūną bei ramindami protą, jūs užčiuopiate vidinės ramybės būseną, kuri ir yra tikroji jūsų prigimtis ir jogos esmė, kurios sąmoningai ar nesąmoningai siekiame ir kurlink po truputį einame.“..
_________________________________________
Vienas iš pratimų:

Saulės pasveikinimas:

Ši judesių seka tonizuoja virškinimo sistemą, aktyvuodama pilvo sritį, masažuoja vidaus organus (skrandį, kepenis, blužnį), gerina virškinimą ir padeda vidurių užkietėjimo atveju. Kai judesį apjungiame su kvėpavimu, kruopščiai ventiliuojame plaučius, bei aprūpiname kraują deguonimi. Surya Namaskar suaktyvina širdies veiklą bei kraujotakos sistemą, o tai labai svarbu, norint išlaikyti sveiką kūną. Atsargiai ištempiant ir lenkiant nugarą (stuburą), tonizuojama nervų sistema. Toksinai lengvai pašalinami per odą, plaučius, žarnyną bei inkstus.

Maksimalių rezultatų pasieksite, jei išlaikysite koncentraciją ir nepertraukiamą ritmą Saulės pasveikinimų serijos metu. Sinchronizuokite judesį ir kvėpavimą ir atraskite ritmą, savo vidinį ritmą.
___________________________________________
Asanos(tempimo pratimaI) padidina stuburo ir sąnarių lankstumą, sustiprina kūno raumenis, tonizuoja įvairių liaukų ir vidaus organų veiklą. Reguliarus asanų praktikavimas išlaisvina iki tol nenaudotus energijos šaltinius ir ženkliai pagerina mūsų fizinę bei emocinę savijautą.

Tempimo pratimai, atliekami lėtai ir atsipalaidavus, daro ir gilesnį poveikį: padeda mums nugalėti baimę, ugdyti pasitikėjimą savimi ir atrasti vidinę ramybę.

Pradedančiųjų kurso metu, planingai stiprinamas kūnas, lavinamas jo lankstumas, mokoma taisyklingo kvėpavimo, proto sutelklmo ir atsipalaidavimo. Jūs išmoksite dvylika pagrindinių asanų, Saulės pasveikinimą (Surya Namaskar), bei du kvėpavimo pratimus (pranayama): Kapalabhati (diafragminis kvėpavimas, akcentuojant iškvėpimą) ir Anuloma Viloma (pakaitinis kvėpavimas šnervėmis). Užsiėmimų metu taip pat susipažinsite su pagrindiniais jogos principais.

Jogos užsiėmimai vyksta dviejuose vietose:

Jogos užsiėmimus veda Lila Pavani d.d.
Senamiestis,Klaipėdos g.1,Mažeikiai,
tel. Lila Pavani d.d. 862802816

Jogos užsiėmimus veda Dalia,
Mažeikių miesto centra,darželis "Delfinas".
tel. Daliuko : 862045799

treniruotes abiejuose vietose vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18val. 30min.

užsiėmimai -laisvanoriška auka.

tel. 862802816

Nėra komentarų