Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Nuostabioji Mažųjų valdų vasaros stovykla: Žaidžiame darželį!

Nuostabioji Mažųjų valdų vasaros stovykla: Žaidžiame darželį!

2017-07-17
Vilnius, Alytaus rajone, sodyboje Atesys

Jau ketvirtus metus iš eilės kviečiame šeimas su mažais vaikais (iki 6 metų) kartu praleisti nuostabias, kupinas aktyvaus pažinimo dienas.

Liepos 17 d.–Liepos 20 d.

Šių metų stovyklos tema - Žaidžiame darželį!

Maitinimą organizuos skanieji AUGUEKO meistrai. Suaugusiems - tris kartus per dieną, vaikučiams - šešis kartus per dieną (naujovė!). Stovykla šiemet, kaip ir pernai, vyks Alytaus rajone, sodyboje Atesys (www.atesys.lt).

Programos „Žaidžiame darželį“ turinys:
- Atidarymo ir uždarymo rateliai
- Rytinė motyvacinė šokių mankšta
- Piešimo visu kūnu sesija – kūrybinė purvo vonia ir pirtelė
- Muzikos pamokos
- Mažylio laboratorija
- Meninės dirbtuvėlės
- Psichologės Viktorijos Grigorjevos paskaitos ir konsultacijos apie tai kaip padėti mažajama pasirengti darželiui ir kaip greičiau adaptuotis
- Pokalbis „Tėvai-vanagai“ su Mažųjų valdų įkūrėja Renata Lazdin apie tai – kaip palengvinti vaikui ėjimą į darželį ir kaip jo nesunkinti
Pasakų ir dainelių rateliai prieš miegelį
- Jungtinis Spektaklis vyksmas
Dar daug smulkių ir malonių staigmenų – nuo bibliotekos mažiems ir dideliems, žaidimų kambario iki pripučiamo batuto vieną iš stovyklos vakarų.
Atvykite su tėčiais ir be jų. :)

Kainos:

Apgyvendinimo variacijas ir kainas galite pamatyti čia: https://goo.gl/lTXx2p.
Programa mamai su vaiku – 130 eurų, programa antram šeimos vaikui – 50 eurų.
Administravimo mokestis ne akademijos nariams – 20 eurų.
Maitinimas vienam suaugusiam visai stovyklai: 50 eurai. Maitinimas vaikui (taikoma nuo 6 mėnesių) – pusė suaugusiojo sumos. Maitinimą (vaikams šešis kartus per dieną, o tėvams – tris kartus per dieną) organizuos sveikuoliškieji Augueko namai.
Taigi, pavyzdžiui, mamai su vienu vyresniu nei 6 mėnesiai mažyliu, gyvenant kambaryje su drauge (susirasti tokią reikia patiems), kelialapis visai stovyklai kainuos 75+130+50+25=280 eurų, gyvenant vienai su vaiku – 355 eurai, visai šeimai – 405 eurai ir t.t.

Rezervuojant vietą mokamas 100 eurų įnašas. Likus mėnesiui iki stovyklos mokamas kelialapio likutis. Pakeitus savo planus likus 6 ar daugiau savaičių iki stovyklos pradžios grąžinama 60 proc. sumos, likus 4 ar mažiau savaičių – 40 proc. sumos. Likus savaitei arba mažiau – 20 proc. sumos. Perleidžiant vietą draugui – grąžinama visa suma. Klausimai, idėjos ir registracija: stovykla@mazuju-valdos.lt.

Jau praeitais metais liko laukiančiųjų sąraše, tad šiemet ypač kviečiame dalintis kambariais su draugais. :) Miela, gera, malonu.

Nėra komentarų