Padėkuoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Paskaitėlė apie žindymą ir kūdikio priežiūrą

Paskaitėlė apie žindymą ir kūdikio priežiūrą

2021-02-24 13:00
Kaunas, Miško g. 27 (salėje iš kiemo pusės); Krikščioniškieji gimdymo namai
Nemokamai
+370 37 225672

Kviečiame į paskaitėles, vykstančias kiekvieną savaitę, skirtas nėščiosioms ir jų artimiesiems:

kiekvieną pirmadienį 13 val. - apie nėščiųjų mankštą,
kiekvieną antradienį 13 val. - apie gimdymą,
kiekvieną trečiadienį 13 val. - apie žindymą ir kūdikio priežiūrą
kiekvieną ketvirtadienį 13 val. - apie emocinius ir psichologinius nėštumo ir gimdymo aspektus

Susitikimai nemokami, vyksta Miško g. 27 (salėje iš kiemo pusės), išankstinė registracija nereikalinga. Po antradienio ir trečiadienio paskaitų, galima apžiūrėti gimdymo namus.

Nėščiųjų mankšta (pirmadieniais 13 val.)

Būsimos gimdyvės kviečiamos į įvadinį nemokamą užsiėmimą, kur diplomuota kinezioterapeutė, turinti ir akušerijos išsilavinimą, supažindina su nėščiųjų mankštos galimybėmis. Besilaukiančiosioms, kurios apsisprendė ir toliau mankštintis, organizuojami užsiėmimai joms patogiu laiku. Juose išmokstama raumenų atsipalaidavimo, kvėpavimo pratimų. Be to, mokomasi, kaip racionaliai panaudoti savo jėgas gimdant. Užsiėmimus veda Eurika Danilevičė.

Gimdymas gimdymo namuose (antradieniais 13 val.)

Kiekvieną antradienį į centrą kviečiama atvykti ne tik būsimas mamas, bet ir tėvelius. Poroms pateikiami atsakymai į jiems rūpimus klausimus apie gimdymą, paaiškinama, kokie ženklai parodo, jog gimdymas jau prasidėjo, kaip malšinamas skausmas, kokia gimdymo eiga. Susitikimas baigiamas trumpa ekskursija po gimdymo namus, pakviečiama apsilankyti gimdyklose, patogiai įrengtuose šeimų kambariuose. Veda psichologė Sigita Valevičienė ir akušerė Gintarė Kasiulevičienė.

Pirmosios dienos - naujagimio priežiūra (trečiadieniais 13 val.)

Kiekvieną trečiadienį klinikos Naujagimių poskyriaus darbuotojai, pasitelkę vaizdinę medžiagą, paaiškina, kaip reikėtų pasirengti natūraliam žindymui ir naujagimio priežiūrai. Atsako į tėvelių klausymus apie vaikelio maudynes, bambutės priežiūrą, migdymą, rengimą ir kitus.

Susitikimai su psichologe (ketvirtadieniais 13 val.)

Kiekvieną ketvirtadienį 13 val. vyksta susitikimai su psichologe, kur kalbama apie nėštumą ir emocijas, ryšio su vaikeliu svarbą, gimdymo ir kitas baimes. Užsiėmimą veda psichologė Ina Božokienė.

Nėra komentarų