Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Praktinis seminaras "Kaip išgyventi sunkius laikus?"

Praktinis seminaras "Kaip išgyventi sunkius laikus?"

2017-11-15 18:00
Vilnius, Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės)
+370 604 20485

Neegzistuoja nei vienas žmogus, apsaugotas nuo sunkių laikų atėjimo. Nesvarbu, kaip tas žmogus gyvena, kokias praktikas taiko, eina dvasingumo keliu ar ne. Taip, kaip ateina diena, lygiai taip pat ateina naktis. Kaip ateina vasara, taip ateina ir žiema. Šis pasaulis yra ypatingas tuo, kad visiškai nepastovus, nuolat kintantis. Todėl tai išgyvename gerus laikus, tai blogus, tai vėl gerus ir taip - amžinai.

Lapkričio 15 d. 18 val. kviečiame į praktinį seminarą "Kaip išgyventi sunkius laikus?"

Kviečiame į šį seminarą ir tuos, kurie šiuo metu gyvena gerą laikotarpį, tuos, kuriems viskas sekasi, kurie yra laimingi. Pasižiūrėkite į karius - kovai naujokai apmokomi ne mūšio lauke, o taikos ir ramybės periodu. Kai jau užklupo sunkumai, ypač, jei jie jau tęsiasi kurį laiką, mažai belieka jėgų mokytis naujus dalykus, keisti savo gyvenimą.

Seminaras grindžiamas emocijų paleidimo praktika, arba kitaip - Sedonos metodu. Paleidus pasipriešinimą nemaloniems įvykiams, atkūrus vidinę ramybę, taiką ir santarvę, išmokus sąmoningai atpalaiduoti kūną, atlaisvinama erdvė stebuklams.

Seminaro metu gausite metodiką, kurią sąoningai ir nuosekliai taikant savijauta pagerėja ir įvykiai tarsi savaime susiklosto palankiai.

Asta Ivaškevičiūtė:
- Ne kartą radikaliai pakeičiau savo gyvenimą - iš pradžių išėjau iš gerai apmokamo darbo su pastoviomis pajamomis, dabar išsikrausčiau iš miesto į vienkiemį. Iššūkiai - mano kasdienybė. Per tuos visus metus ištobulinau "išgyvenimo" sistemą, kuri padeda išlaikyti sveikata, gerą nuotaiką ir, dar be to, pritraukia sėkmę ir palankų įvykių klostymąsi. Mielai pasidalinsiu tuo, ką sėkmingai taikau savo gyvenime, kas man labai padeda ir kas gali padėti jums!

Seminaro trukmė: 2 val.

Seminaro kaina:
1 asm. 10 eur.
2 asm. 18 eur.
Paskaitos audio įrašo kaina (seminaro dalyviai gauna nemokamai) - 6 eur.

Bilietai čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/praktinis-seminaras-kaip-isgyventi-sunkius-laikus

Seminarą veda:
Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Daugiau informacijos el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com, tel. 8 604 20 485 (Asta)

Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite, arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.

Iki malonaus susitikimo!

Nėra komentarų