Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

UAB "Abėcėlė"

Darželis
Vilnius, Vilnius, Gurių g. 127A
+370 686 65882

2019-04-26

Lankome šį daržiuką nuo žiemos. Tik patys geriausi atsiliepimai apie auklėtojas, ugdymą ir visą aplinką. Rekomenduojame. Grupės nedidelės, o ne nedaug vaikų, kaip čia rašė kažkas, net nelankantis. Vaikai užimti nuo pat ryto iki vakaro, jo pažanga ir tobulėjimas matome pastoviai. Viskas orentuota į vaikus, jų emocinę būseną ir savarankiškumą. Ir aikštelė saugi, kiek žinau su sertifikatu, nes pačiai buvo pradžioje neramu. Tai jei turite kokių klausimų apsižiūrint, gal paklauskite, o ne rašykite išgalvotus dalykus. Vaikui tikrai liks tik geriausi prisiminimai apie pirmąjį darželį! Ačiū!

2019-02-07

Lankėme šį darželį daugiau nei metų. Auklėtojos puikios, maistas ir labai geros kokybės net namuose ne kiekviena taip pagaminam :)) Direktorė nuostabus žmogus, daug padėjo ieškant ugdymo sprendimų ir davė be galo daug gerų patarimų. Vaikas dar iki šiol kalba apie pirmąjį darželį. Ačiū Jums už puikų vaiko paruošimą kitiems gyvenimo etapams. Mama

2019-01-25

Lankome šį darželį jau daugiau nei pusmetį. Esame labai patenkinti. Vaikas nenori eiti namo :) Manau tai viską pasako ;) Rekomenduoju.

2019-01-25

Lankome šį darželį, jokių nusiskundimų neturime. Puiki aplinka, geros auklėtojos ir vaikas nenori eiti namo :)

Nėra duomenų apie mokytojus

Padėkoti


loading

Vaikų darželių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ačiū už įskiepytą meilę knygai 🤍

Tikra, rūpestinga mokytoja: "perskaitytų knygų iš jūsų niekas neatims" ir kiti dalykai.

Pati geriausia mokytoja, ačiū už laiką kurį skiriate mūsų mokymui🙂