Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

VšĮ "Bebenčiai" (Pavilnys, J.Kolaso g.)

Lopšelis-darželis
Vilnius, J.Kolaso g. 8b, Vilnius
+370 636 17681

Vaikučius laviname pagal Ankstyvojo ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumo ugdymo programą, kuri išradingai supažindina vaikus su supančiu pasauliu. Ugdydami mažiausius auklėtinius akcentuojame patį lavinimo procesą, ugdome pažinimą per komunikavimą, klausą, stebėjimą, prisilietimą, kitus pojūčius. Tik vėliau atkreipiame dėmesį į rezultatų ir pasiekimų svarbą. Puoselėjame krikščioniškas vertybes, stengiamės neriboti vaiko laisvės barimu, tačiau visi laikomės sutartos drausmės. Vadovaujamės Ivaro Hougo metodu „KELK“ („kilstelk, pakylėk“-norvegų k.), kurio esmė laiku pastebėti tinkamą vaikų elgesį, užuot vėliau koregavus netinkamą.

Nuolat domimės ir integruojame į ugdymo procesą įvairias šiuolaikines ugdymo kryptis. Netrukus jau švęsime veiklos dešimtmetį, todėl ilgalaikė darbo patirtis leidžia tinkamai parinkti ugdymo metodus, pastebėti ir puoselėti vaikų gabumus. Mūsų pedagogai kiekvieną mėnesį ruošia ugdymo planus, supažindina su jais tėvelius. Uždaroje, tik darželinukų auklėtinių tėveliams prieinamoje internetinėje grupėje, nuolat publikuojamos dienos įvykių nuotraukos, aprašoma mūsų dienos veikla, publikuojamos naujienos ir kita aktuali informacija.

9.4
paremtas 10 atsiliepimų
Vaikai
0.0
Tėvai
9.5
Darbuotojai
9.1
Puikiai: 9+
9
Gerai: 7-9
1
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2018-06-13

Šaunios auklėtojos, daug užsiėmimų, vaikai patenkinti, geros nuotaikos, prižiūrėti, pamyluoti (kai reikia :)), pamokinti. Daug dėmesio emocinio intelekto ugdymui.

2018-06-13

Darželi lankė abu mano vaikai. Labai atsidavęs kolektyvas, visada pasiruošusios reaguoti auklėtojos, niekada tavo pastabos nėra nubraukiamos ar ignoruojamos, dialogas visada yra, su kiekvienu vaiku stengiasi elgtis individualiai. Gal kiek kartais per daug ‚‘mamiškas‘ tas požiūris, bet iš esmės išleidus vaiką tikrai žinodavau jog jį stengsis pralinksminti, jei bus sunku pasakys kaip buvo ( nevyniojant ) ir jei reikės patars. Darželyje daug veiklų kurios kiek žinau kitose darželiuose būna mokamos. Savininkės turi talentą atrinkti pedagogus iš pašaukimo. Gal nevisi, bet yra tikrai nemažai labai gerų auklėtojų kurios palieką daug meilės vaikų gyvenamuose

Kaip ir rašiau požiūris kartais gal per daug saugantis ir mamiškas. Kas nebūtinai yra blogai. Kartais gal vaikui net nusileidžiama norint jį apsaugoti ar prisitaikyti prie tėvų.

2018-06-13

Isskirtinai daug papildomo ugdymo, bureliu, uzsiemimi, svenciu-pasirodymu teveliams. Puikus ir asmeniskas bendravimas su kiekvienu. Silta grazi darzelio aplinka.

2016-11-26

Tobulas, nes jau net trečias darželis. Nesutinku dėl maisto kokybės ir kainos, nes vaikas l.noriai valgo, dingo alergijos, matomai sveiki ir naturalus produktai naudojami. O iki to mokėjome tiek pat, tik palankius darželį kyldavo didžiulės alerginės reakcijos. Neturime mažiausio priekaišto. Kas dėl esančio prieš atsiliepimo labai stebina.

2016-11-26

Maistas atrodo skurdokas, prastas Kainos (6eur) ir kokybes santykis. O siaip mielas darziukas.

Nėra duomenų apie mokytojus

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Vaikų darželių žemėlapis

Padidinti