Padėkuoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

„Atliekų kultūros“ egzamine dalyvauk balandžio 30 d.

„Atliekų kultūros“ egzamine dalyvauk balandžio 30 d.

TIKSLAI

„Atliekų kultūra“ Egzamino metu dalyviai patikrins bei pagilins savo žinias atliekų tvarkymo, rūšiavimo, atliekų mažinimo, perdirbimo klausimais. Egzamino metu ir ruošiantis jam sužinoti faktai, reiškiniai, procesai leis giliau perprasti bei suprasti sklandaus atliekų tvarkymo proceso svarbą ir naudą, o naujų žinių įsisavinimas sudarys prielaidas tinkamų įgūdžių formavimui, skatins bendruomeniškumą bei individualios atsakomybės suvokimą. Taip pat siekiama sudaryti galimybę integruoti pasiruošimą „Atliekų kultūra“ Egzaminui bei patį Egzaminą nuotolinio ugdymo procese.

Data
2020 m. balandžio 30 d.
Preliminarus numatomas Egzamino laikas - nuo 9 iki 13 val. Apie tikslų Egzamino laiką iš anksto bus paskelbta Egzamino svetainėje www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/, o užsiregistravę dalyviai apie tai bus informuoti el. paštu.

Registracija
Registracija vykdoma svetainėje www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/ iki 2020 m. balandžio 29 d.
Moksleiviams, atliekant registraciją, registracijos lange reikia nurodyti vardą, pavardę, el.paštą, mokyklą bei klasę (jei dalyvis pvz. iš 7A klasės, viename langelyje reikia įrašyti skaičių 7, kitame raidę A).
Užsiregistravusiam dalyviui nurodytu el. paštu bus siunčiamos aktualios naujienos bei informacija apie Egzamino laiką.
Vilniaus regiono savivaldybių mokyklų mokytojai kviečiami informuoti apie klasės dalyvavimą „Atliekų kultūra“ Egzamine el. paštu info@vaatc.lt, nurodydami mokyklą, klasę bei klasės mokinių dalyvavimą organizuojančio mokytojo vardą ir pavardę.

Pasiruošimas egzaminui
Adresu www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/ bus skelbiama bei nuolat atnaujinama informacija, kuri padės pasiruošti Egzaminui.
2020 m. balandžio 20 d. visi norintys galės išbandyti savo žinias bandomojo Egzamino metu svetainėje www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/

Egzamino eiga
Dalyviai prie Egzamino prisijungs nurodydami savo elektroninio pašto adresą.
Mažiausiems Egzamino dalyviams – pradinių klasių (1–4) moksleiviams, bus pateikiama 15 uždarų testo klausimų, vyresniems dalyviams – 30 uždarų testo klausimų. Testo sprendimo laikas - 45 minutės. Išsprendus testą dalyviams bus pateikta informacija apie teisingus atsakymus.

Vertinimai ir apdovanojimai:
Už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą skiriamas 1 taškas.

Jaunesnieji dalyviai - pradinių klasių (1–4)  moksleiviai, teisingai atsakę ne mažiau kaip į 6 klausimus gaus „Pažengusiojo“ diplomą, atsakę į 9 ir daugiau – „Žinovo“, o atsakę į daugiau nei 11 - „Eksperto“ diplomą. 
Vyresniam dalyviui teisingai atsakiusiam į 15 klausimų ir daugiau, bus įteiktas „Pažengusiojo“ diplomas, o teisingai atsakiusiam į ne mažiau kaip 20 – „Žinovo“. Kiekvienas, kuris teisingai atsakys į daugiau nei 24 klausimus, bus apdovanotas „Eksperto“ diplomu.

Informaciją apie dalyvavimą „Atliekų kultūra“ Egzamine el. paštu info@vaatc.lt pateikę Vilniaus regiono savivaldybių mokyklų mokytojai, kurių nurodytos klasės dalyvaus Egzamine, bus informuoti apie tai, kaip jų nurodytų klasių moksleiviams sekėsi dalyvauti Egzamine, ir šiems mokytojams bus išsiųsti dalyvavimo Egzamine patvirtinimai.

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų

Paskutinės padėkos

Dekui uz geruma,nuosirduma ir sypsena. Labai geras zmogus. V.S.

Uzelo Elena2021-01-13

Pati geriausia biologijos mokytoja ir pats nuostabiausias zmogus.

Ačiū už šilumą, nuoširdumą ir meilę mūsų vaikams.

Pati nuostabiausia mokytoja! Tikiuosi kada nors teks vel jus sutikti ir padekoti uz viska ka ismokete! Gediminas Kovas

Pati geriausia mokytoja kurią tik esu sutikusi