Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Konkurso rezultatai 2019

 Konkurso rezultatai 2019

2019 metai nenumaldomai artėja į pabaigą ir mes skubame pasidalinti TOP reitingais su Jumis. Jau 3-čius metus kviečiame Jus palaikyti ir įvertinti savo mokyklas, darželius bei pedagogus. Ačiū, kad dalinatės savo patirtimi ir nuomone - taip atsidėkojate savo ugdymo įstaigai ir pedagogui, o taip pat ir padedate kitiems suformuoti nuomonę renkantis švietimo įstaigą ir/ar jos darbuotojus. Labai smagu matyti, kad balsavimuose matome ne tik tas pačias mokyklas ir pedagogus, bet jų gretos kasmet didėja ir vis daugiau ugdymo įstaigų sulaukia jūsų pripažinimo!
Pagal mūsų iš anksto skelbtas taisykles, šiemet pakankamai balsų surinko tik mūsų nuostabūs pedagogai!

TOP-pedagogai 2019
1. Lilija Pleškienė, Violeta Dilkienė
2. Petras Gedvilas, Vilija Šatkauskienė, Violeta Tunkūnienė
3. Laima Pranckuvienė

Bet taip pat sveikiname ir darželius, kurie pirmą kartą atsirado bendrame reitinge - tai Klaipėdos lopšelis-darželis "Želmenėlis su 2 vieta Klaipedoje ir Super briedis (Gabijos g. 40) su 3 vieta Vilniuje.

Susumavus rezultatus – pilni TOP sąrašai (nuo 2017 m.) patalpinti čia: https://svietimogidas.lt/top-ugdymo-istaigos-top-pedagogai.
Atsiliepimus apie savo ugdymo įstaigas ir pedagogus galite palikti bet kuriuo metu. Kasmet viešinsime TOP sąrašus, kad visi žinotų kurios ugdymo įstaigos yra geriausios Lietuvoje. Mūsų noras yra, kad šiame sąraše atsidurtų kuo daugiau švietimo įstaigų.
Švietimą galime tobulinti!

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų