Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Kviečiame į nemokamą paskaitą "Paauglių dieta" (Vilnius)

Kviečiame į nemokamą paskaitą "Paauglių dieta" (Vilnius)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia darbingo amžiaus asmenis bei tėvelius į paskaitą tema „Paauglių dieta“.

Paauglystė – didelių pasikeitimų laikotarpis. Vaikas auga ir pradeda maistą rinktis savarankiškai, ypač dažnai tam įtakos turi bendraamžiai. Paaugliai energingi, susimąstę, turintys idealistinį požiūrį, savo teises. Augimo periodu svarbu sveika, subalansuota mityba, bet koks visgi turėtų būti paauglio mitybos racionas?

Paskaitos metu bus aptartos pagrindinės maitinimosi rekomendacijos paauglystės periodu, dažniausios dietos klaidos ir jų sprendimo būdai. Taip pat apibūdinti pagrindiniai valgymo sutrikimai bei jų esminiai požymiai. Apie tai ir daugiau sužinosite paskaitoje.

Paskaita vyks 2018 m. sausio 18 d. (ketvirtadienį) 18:00 val. (trukmė 1,5 val.) Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, Laisvės pr. 58, Vilnius.

Paskaitą skaitys gydytoja dietologė Evelina CikanavičiūtėPaskaita yra nemokama.

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/forms/d/1HRTpkLxrO7X1EHF9bkt8weTH0OkudJPXqM-W4KyHueI/edit#responses

Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Daugiau informacijos: Gabija.magaznieks@vvsb.lt. Tel. (8 5) 205 3417, faks. (8 5) 271 1244.

ORGANIZATORIUS – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

http://www.vvsb.lt/kvieciame-i-paskaita-paaugliu-dieta/

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų