Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Paramos vaikams centras kviečia tėvus, įtėvius, globėjus į mokymus, paskaitas ir diskusijas įvairiomis vaikų auklėjimo temomis

Paramos vaikams centras kviečia tėvus, įtėvius, globėjus į mokymus, paskaitas ir diskusijas įvairiomis vaikų auklėjimo temomis

Auginantiems vaikus kyla pačių įvairiausių klausimų ir net abejonių: kaip skatinti, drausminti ir brėžti ribas, kaip suprasti tam tikrą vaiko elgesį ir tinkamai į jį reaguoti, kaip nusiraminti sudėtingose situacijose ir efektyviai spręsti konfliktus. Nereikėtų stengtis tapti tobulais tėvais, tačiau svarbu mokytis būti rūpestingais ir dėmesingais  savo vaikams. 

Paramos vaikams centras kviečia tėvus, įtėvius, globėjus į mokymus, paskaitas ir diskusijas įvairiomis vaikų auklėjimo temomis. 

Pozityvios tėvystės mokymai, auginantiems 7–11 metų vaikus. Tai tęstinis, aštuonių susitikimų ciklas, kuris vyks ketvirtadieniais nuo vasario 27 d. iki balandžio 23 d., 18.00–21.00 val., Paramos vaikams centre (Latvių g. 19A, Vilnius). Dalyvavimas nemokamas. Registracija – iki vasario 22 d.

Daugiau informacijos – http://www.pvc.lt/lt/naujienos/554-pozityvios-tevystes-mokymai-auginantiems-7-11-metu-vaikus 

Paskaita „Vaiko savivertė: kaip stiprinti negriaunant“. Kovo 18 d., 17.30–19.30 val., Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius). Paramos vaikams centro vadovė, psichologė psichoterapeutė Aušra Kurienė kalbės apie efektyvius metodus ir būdus, kurie padeda sustiprėti vaikui, pasitikėti savo jėgomis, taip pat moko įveikti sunkumus, rūpintis savimi ir kitais. Patars, kaip girti ar negirti, norint ugdyti vaiko savivertę, kokie žodžiai gali tapti tuščiomis liaupsėmis, o kokios frazės įkvepia. Dalyvavimas nemokamas. Registracija – iki kovo 2 d.

Daugiau informacijos – http://www.pvc.lt/lt/naujienos/555-paskaita-vaiko-saviverte-kaip-stiprinti-negriaunant 

Diskusijų ciklas „Pasikalbėjimai su psichologu“. Psichologas aptaria svarbiausius temos akcentus, o didžioji diskusijos dalis skiriama asmeniniams dalyvių klausimams, konkrečioms situacijoms, pasidalinimui patirtimi. Pasikalbėjimai vyksta iki 20 žmonių grupėje, Paramos vaikams centre (Šeimyniškių g. 3A, Vilnius). TEMOS IR LAIKAS: 

  • Kovo 12 d. 15.00–16.30 val. „Skyrybų vaikai“.
  • Kovo 26 d. 17.30–19.00 val. „Dietų laikymasis paauglystėje: kaip reaguoti ir kada sunerimti šeimos nariams“.
  • Balandžio 9 d. 15.00–16.30 val. „Pykčio ir susierzinimo elgesys – ką daryti?“.
  • Balandžio 29 d. 18.00–19.30 val. „Pozityvus vaikų drausminimas“.
  • Gegužės 6 d. 18.00–19.30 val. „Mano vaiko amžius – ypatingas“.
  • Gegužės 11 d. 17.30–19.00 val. „Kaip susikalbėti su paaugliu?“.

Daugiau informacijos – http://www.pvc.lt/lt/naujienos/553-pasikalbejimai-su-psichologu 

http://www.pvc.lt/

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų