Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Pratęstas paraiškų priėmimas dalyvauti kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose

Pratęstas paraiškų priėmimas dalyvauti kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia šalies mokyklas įsitraukti į projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklas, kurių metu mokiniai turės galimybę dalyvauti pasirinktuose kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programose. Programas organizuos patyrę specialistai.

Programų įgyvendinimui numatyta daugiau nei 340 tūkstančiai eurų.

Šių veiklų tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir sudaryti jiems sąlygas ugdyti(s) įvairiose aplinkose: maniežuose, stadionuose, sporto klubuose, baseinuose ir kt. 

Į programas bus atrinkta 250 šalies mokyklų, kiekvienai sudarant galimybes pasirinkti 10 vienodų užsiėmimų, kuriuose norėtų dalyvauti. 

Mokyklos bus atrenkamos įvertinus jų parengtus sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo ir saugios aplinkos kūrimo iniciatyvų aprašus, iniciatyvų planą ir motyvaciją.

Pirmajame etape jau atrinkta 130 mokyklų.

Mokyklų sąrašas

Kviečiame iki 2018 m. balandžio 30 d. teikti paraiškas antrajam etapui.

Užpildytas ir pasirašytas paraiškas siųskite el. paštu andrius.zajanckauskas@lmnsc.lt.

Paraiška

https://www.lmnsc.lt/naujiena/pratestas-paraisku-priemimas-dalyvauti-kuno-kulturos-ir-fizinio-aktyvumo-ugdymo-edukaciniuose-uzsiemimuose/

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų