Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose (nemokamai)

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose (nemokamai)

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys galės išbandyti sąmoningo kvėpavimo praktikas sostinės parkuose.

Atvirų užsiėmimų metu kiekvienas turės galimybę išbandyti specialius kvėpavimo pratimus, padėsiančius sustiprinti  tiek fizinę, tiek emocinę, tiek dvasinę sveikatą.

Praktikuojant sąmoningą kvėpavimą gerėja kvėpavimo kokybė, stiprėja atsparumas peršalimo ligoms, gerėja emocinė būklė ir miego kokybė, didėja atsparumas stresui, atpalaiduojama užspausta gyvybinė energija, pailsi protas.

Šarūnė Lynikaitė
Šarūnė Lynikaitė

„Dažniausiai žmogus kvėpuoja nesąmoningai, nesusimąstydamas, priimdamas šį procesą lyg savaime suprantamą ir nesureikšmindamas jo. O be reikalo. Nes kvėpavimas yra didžiulė jėga, kuri keičia žmogaus gyvenimo kokybę priklausomai nuo to, kaip jis kvėpuoja. Automatinio kvėpavimo, kaip fizinio proceso, transformavimas į sąmoningą, fokusuotą ir tikslingą veiksmą turi labai daug naudos. Kvėpavimas ne tik pagerina fizines funkcijas, bet kartu tai yra lyg takas į savo vidinę erdvę. Tai lyg tiltas jungiantis kūną, protą ir sielą. Jis daro įtaką mūsų miegui, atminčiai, koncentracijai ir energijos lygiams“, – kalba sąmoningo kvėpavimo specialistė Šarūnė Lynikaitė.

„Sveiko miesto“ ir saviugdos studijos „Lašo jėga“ iniciatyvos  „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai” užsiėmimai vyks kiekvieną rugpjūčio trečiadienį.

Vingio parke, pievoje priešais estradą, bus mokomasi kvėpuoti sąmoningai rugpjūčio 9, 23 ir 30 dienomis nuo 19 val. Rugpjūčio 16 dieną užsiėmimas vyks tuo pačiu laiku Bernardinų sode, šalia pagrindinio fontano.

Užsiėmimų dalyviams su savimi patariama turėti jogos kilimėlį ir pledą.

Liudo Masio nuotr.

http://www.sveikasmiestas.lt/sostineje-rugpjuti-atviros-samoningo-kvepavimo-praktikos-parkuose/

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai -http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų

Artimiausi renginiai

2017-12-1220:00
2017-12-1219:00
Joga
Jonavos r.
Nemokamai
2017-12-13
Regbio treniruotės
Vilnius
Nemokamai
2017-12-13
2017-12-13
Svingo šokių pamoka
Vilnius
Nemokamai