Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vaikų piešiniai ir nuotraukos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui

Vaikų piešiniai ir nuotraukos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui

2018 m. balandžio 17 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyko respublikinio piešinių ir fotografijos darbų konkurso „Trijų spalvų istorija“ parodos atidarymas ir konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

„Trijų spalvų istorija” - tai jau antrą kartą organizuojamas piešinių ir fotografijos darbų konkursas. Praėjusiais metais sulaukėme 400 piešinių ir fotografijų, o šiais metais konkurse dalyvavo beveik 900 dalyvių iš visos Lietuvos:  Akmenės, Alytaus, Anykščių, Biržų, Jonavos, Joniškio, Kauno, Kelmės, Pakruojo, Palangos, Raseinių, Šiaulių,  Šilalės, Tauragės, Telšių, Ukmergės, Vilniaus, Zarasų ir kitų vietovių.

Konkursu buvo siekiama atskleisti Lietuvos 100 metų istorijos išskirtinumą, skatinti ir puoselėti vaikų kūrybiškumą. Vaikus iš visos Lietuvos kvietėme konkursui teikti piešinius ir fotografijas, kuriuose vaizduojami paskutinio šimtmečio Lietuvos įvykiai, istorija, žmonės, kultūra, architektūra,  kraštovaizdis, simboliai.

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs konkursas subūrė įvairių regionų vaikus, kurie Lietuvos šimtmečio įvykius piešė darželiuose, mokyklose, dailės mokyklose ir būreliuose. Fotografijose vaikai bandė užfiksuoti žmones, emocijas, architektūrą, kultūrą  bei istorinius įvykius.

Konkurse dalyvavo vaikai ir jaunimas nuo 3 iki 19 metų, kurių darbai buvo vertinami keturiose amžiaus grupėse. Konkursinius darbus vertino dvi komisijos – piešinių ir nuotraukų vertinimo komisijos, kurias sudarė savo srities profesionalai, pedagogai, menininkai.

Specialiai konkursui išleistomis knygelėmis ir kitomis dovanėlėmis buvo apdovanoti 6 nuotraukų konkurso ir 12 piešinių konkurso nugalėtojų. Kadangi dailės darbų sulaukėme daugiau negu 800, piešinių vertinimo komisijai buvo be galo sunku išrinkti pačius geriausius, todėl buvo nuspręsta apdovanoti dar 16 laureatų.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, jų mokytojams ir tikimės, kad konkursas padėjo giliau pažinti valstybės istoriją ir tautos tradicijas.

Kviečiame aplankyti konkurso nugalėtojų parodą Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje arba pamatyti virtualią piešinių ir nuotraukų parodą Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro elektroninėje svetainėje www.kvlc.lt (http://www.kvlc.lt/renginiai/konkursas-triju-spalvu-istorija/2018-2/).

Konkurso organizatoriai: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyrius.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų