Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Birštono gimnazija

Gimnazija
Birštono sav., Kęstučio g. 29, Birštonas
+370 319 65701
Klasės nuo 1 iki 12

Mokyklos vizija: Moderni, atvira, saugi, besimokanti, diegianti naujas technologijas gimnazija, ugdanti dorą, išsilavinusį, gebantį pritapti prie besikeičiančios visuomenės ir naujų europinių standartų bei išlaikantį tautinę savimonę Lietuvos pilietį.

Mokyklos misija: Gimnazija, teikianti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, vykdanti mokinių poreikius ir polinkius atitinkančią veiklą, ugdanti kompetencijas, reikalingas sėkmingai profesinei karjerai ir asmeniniam gyvenimui bei plėtojanti abipusiai praturtinančius ryšius su mokyklos partneriais.

2019-11-10

Čia mokinuosi nuo pradžių, man tikrai nėra lygių. Vos pamačiau mokytoją Kapačinską, supratau kad čia dar ir linksma.

2019-11-08

.

2019-11-06

Oj kaip šaunu 6 klasėje

2019-11-06

Mano sūnus čia mokinasi iš peties. Puikūs pedagogai

2019-11-06

Dirbu iš peties. Pastangas dedu, rezultatus regu. Saugumą mėgstu, o Birštonas turėjo laisvą vietą saugumo mokymuose. Jaučiu kad mokykla saugesnė.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.