Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Elektrėnų mokykla-darželis "Žiogelis"

Pradinė mokykla
Elektrėnų sav., Trakų g. 6, Elektrėnai
+370 528 36324

Mokyklos misija: būti švietimo institucija, organizuojančia kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį ir specialųjį ugdymą. Vadovautis filosofija, kad žmogaus auklėjimas prasideda vos gimus: jis dar nekalba, dar neklauso, o jau mokosi, patirtis ankstesnė už mokymąsi. Daugiau dėmesio skirti ugdomajai aplinkai įprastos raidos ir specialiųjų poreikių vaikams augti, ugdyti (-s), tyrinėti, pažinti pasaulį, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje ir su suaugusiais. Daug dėmesio skiriama kūrybiškumo ugdymui (-si) tiek sprendžiant socialines problemas, tiek siekiant padėti ugdytiniui įgyti kasdieniam gyvenimui bei sėkmingam ugdymui (-si) mokykloje būtinų kompetencijų.

Mokyklos vizija: Mokykla – savarankiška, atvira kaitai, sąveikaujanti su šeima, propaguojanti institucinį ugdymą, teikianti švietėjišką, psichologinę ir specialiąją pagalbą, ugdanti vaiką nuo gimimo iki mokyklos lankymo pradžios ir ruošianti specialiųjų poreikių turinčius vaikus integruotis į visuomenę

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Labai grazi mokytoja😍

Remigijus Pečiulis 2022-06-08

Nuostabus mokytojas! Mano vaikas grįšta visada bent su 10! Labai džiaugiuosi, kad esate toks puikus mokytojas!

Dainius Druskis 2022-06-08

Pats geriausias mokytojas! Labai linksmas bei energingas mokytojas! Labai lengva užsidirbti gerus pažymius nuo šio nuostabaus mokytojo! Tikiuosi, kad ir taip toliau mokys!

Justina Vitkutė 2022-06-08

Puikiai aiškina pamokas, bei labai įdomu! Ši mokytoja labai mane džiugina nes yra labai nuoširdi ir gera.

Mokytoja yra labai nuoširdi. Viskas yra tiesiog puiku! Mokytoja yra labai mėgstanti knygas, todėl būtinai skaitykite! Tai labai ją pradžiugintu!