Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Gimnazija
Jonavos r., Žeimių g. 20, Jonava
+370 349 69075
Klasės nuo 8 iki 12

Mokyklos vizija: Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija - šiuolaikinė švietimo institucija, ugdanti kūrybišką, kritiškai mąstančią asmenybę, atvira kaitai, sudaranti palankias sąlygas siekti mokiniams gerų ugdymo rezultatų, turinti gerą materialinę bazę, aukštos kvalifikacijos pedagogus.

Mokyklos misija: Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija - ugdo 8-tų ir I-IV klasių mokinius, vykdydama pagrindinio ugdymo programos I dalį nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. tik antrąją dalį ir vidurinio ugdymo programas. Siekia visų mokinių pažangos. Kompetentingi mokytojai bendraudami ir bendradarbiaudami su mokiniais ir jo šeima, padeda kiekvienam pagal gebėjimus ir poreikius siekti gerų rezultatų, diegia humanistines vertybes, moko pareigingumo, atsakingumo renkantis savo gyvenimo kelią.

Vertyb4s: Mokymasis, atsakingumas, teisingumas, bendradarbiavimas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, tautinių tradicijų puoselėjimas, pagalba vienas kitam ir asmeninė atsakomybė.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!