Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno Petrašiūnų progimnazija

Progimnazija
Kaunas, T. Masiulio g. 10, Kaunas
+370 37 456479
Klasės nuo 1 iki 8

Progimnazija veiklą vykdo dviejuose pastatuose, esančiuose M. Gimbutienės g. 9 ir T. Masiulio g. 10. Progimnazija vykdo pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį. Sudarytos sąlygos gabių vaikų ugdymuisi. Prioritetas - humanitarinis ugdymas (menai, ekologija, pilietiškumas, etnokultūra). Ne tik vyresnėse, bet ir pradinėse klasėse meninio ugdymo mokomuosius dalykus (dailę ir technologijas, muziką, šokį) dėsto bei neformaliojo švietimo užsiėmimus veda tų dalykų specialistai. Šiuo metu progimnazijoje sukomplektuota 18 klasių, mokosi 396 mokiniai. Dirba 63 darbuotojai, iš jų 43 pedagogai. Progimnazijai vadovauja direktorė Antanina Džiugienė.

2019-02-17

Vaikas lanko šią perspektyvią ir šaunią mokyklą. Su džiaugsmu leisiu ir kitą. Saugi,nuolatos tvarkoma aplinka.Draugiška ir geranoriška bendruomenè.Renovuota mokykla, sutvarkytas stadionas. Kvalifikuoti, šilti, profesionalūs, kurybiški mokytojai. Žingeidūs vadovai. Jauki vidaus aplinka. Rekomenduoju šią puikią mokyklą!

2019-02-17

Puiki, perspektyvi mokykla.Nuolatos tvarkoma, saugi aplinka.Draugiška, geranoriška bendruomenė.Kvalifikuoti ,šilti mokytojai.Vaikas lanko šią mokyklą ir džiaugiasi.Tikrai rekomenduoju! Jaukios vidaus ir išorès aplinkos.

2018-10-02

Leidau savo sūnų į šią mokyklą (pradinės klasės).Patiko mokytojos profesionalumas ir gebėjimas bendrauti su vaikais ir su tėvais. Esu dėkinga vadovams, mokytojams ir visiems, kurie prisideda prie vaikų ugdymo.Šaunios ir paslaugios budinčios, kurios tikrai mato, kas vyksta vaikų gyvenime ir juos pažįsta pakankamai gerai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Unikali, nuostabi pilna ideju turinti mokytoja

Nuostabus mokytojas . Labai gerai moko istorijos. Ačiū už žinias.

Nuostabi mokytoja

Gera mokytoja. Džiaugiamės.

Ačiū jums už istorijos pamokas!