Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Kauno Žaliakalnio progimnazija

Progimnazija
Kaunas, Širvintų g. 15, Kaunas
+370 37 332474
Klasės nuo 1 iki 8

MISIJA
Nuolatos besikeičiančioje informacinėmis komunikacinėmis technologijomis pagrįstoje visuomenėje teikti pradinį ir pagrindinį I pakopos ugdymą, padėti įgyti mokiniams jų lūkesčius atitinkančias ir sėkmingam tolimesniam mokymuisi gimnazijose būtinas kompetencijas.
VIZIJA
Kompetentinga, kūrybinga, rezultatyviai dirbanti ir kokybiškas švietimo paslaugas teikianti progimnazija, visiems mokiniams užtikrinanti galimybę įgyti tolimesniam mokymuisi ir sėkmingai socializacijai būtinas kompetencijas.
VERTYBĖS IR FILOSOFIJA
Progimnazija – kaitai, klientams ir informacijai atvira institucija, paremta bendromis demokratinėmis, moralinėmis vertybėmis ir nuostatomis. „Įprasmintas protas sutaurina dorovinius jausmus: galva turi auklėti širdį“ (F. Šileris) Dorovė – svarbiausia socialumo išraiška. Mokome ir mokomės lygiateisiškumo, humaniškumo ir demokratiškumo principais grįstoje aplinkoje.

7.8
paremtas 16 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
9.4
Tėvai
7.1
Darbuotojai
7.9
Puikiai: 9+
11
Gerai: 7-9
1
Patenkinamai: 5-7
1
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
3
2020-01-07

Manau, jog pasikeitus mokyklos vadovui- tik į gera. Nauja sporto salė, atnaujinti kabinetai. Aukšti mokymo reikalavimai. taip pat reikalaujama laikytis taisyklių. Labai patinka kad didelis dėmesys kovojant su patyčiom. Didžioji dauguma mokytojų- profesionalai. Deja, kai kuriems pagelbėtų kompetencijų lavinimo kursai.

2019-07-03

Deja, vadovaujant direktorei Jurgitai Bugenienei jų neliko...

2019-05-14

As esu buvusi pavaduotoja. Buvau atleista del nieko

2019-01-28

Puiku , kad pagaliau pastatys sporto salę pagal naujausius reikalavimus . Mokykloje tikrai daug kalbama apie patyčias (nors šiek tiek jau ir įgrįsę) ...

Man atrodo , kad tikrai per didelis krūvis , dėl šios priežasties dauguma mokinių nedaro namų darbų , taip pat nėra galimybės bibliotekose naudotis kompiuteriu ruošiant namų darbus ( žinant tai , kad dabar ruošiant namų darbus be kompiuterio neapseisi )

2018-04-26

Stagnuojanti vadovybė. Esama problemų dėl patyčių. Neatitinkanti higienos normų sporto salė. Atmestinis poziūris tiek į tėvų, tiek į mokinių pastabas.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti