Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Kauno Žaliakalnio progimnazija

Progimnazija
Kaunas, Širvintų g. 15, Kaunas
+370 37 332474
Klasės nuo 1 iki 8

MISIJA
Nuolatos besikeičiančioje informacinėmis komunikacinėmis technologijomis pagrįstoje visuomenėje teikti pradinį ir pagrindinį I pakopos ugdymą, padėti įgyti mokiniams jų lūkesčius atitinkančias ir sėkmingam tolimesniam mokymuisi gimnazijose būtinas kompetencijas.
VIZIJA
Kompetentinga, kūrybinga, rezultatyviai dirbanti ir kokybiškas švietimo paslaugas teikianti progimnazija, visiems mokiniams užtikrinanti galimybę įgyti tolimesniam mokymuisi ir sėkmingai socializacijai būtinas kompetencijas.
VERTYBĖS IR FILOSOFIJA
Progimnazija – kaitai, klientams ir informacijai atvira institucija, paremta bendromis demokratinėmis, moralinėmis vertybėmis ir nuostatomis. „Įprasmintas protas sutaurina dorovinius jausmus: galva turi auklėti širdį“ (F. Šileris) Dorovė – svarbiausia socialumo išraiška. Mokome ir mokomės lygiateisiškumo, humaniškumo ir demokratiškumo principais grįstoje aplinkoje.

9.2
paremtas 11 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
9.8
Tėvai
8.7
Darbuotojai
9.6
Puikiai: 9+
10
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
1
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2017-09-02

Labai saugi atmosfera, geranoriški, visad pasiruošia padėti mokytojai

2017-09-01

Labai saugi aplinką

2017-08-30

Nuoširdus ir atviras santykis tiek su mokiniais, tiek su tėvais.

2017-08-06

Puiki mokykla, yra stiprių mokytojų, aukšta mokymo kokybė. Yra mokytojų kurie yra pasišventę savo darbui, todėl yra originalūs, nebijo naujovių, o vaikams taip daug smagiau mokytis. Buvo smagu mokytis šioje progimnazijoje.

Minusai skirti ne mokyklai, o vaikučiams kurie mano kad juos "per stipriai" moko todėl jie manipuliuoja tėvais. O tėvai turi galių išmesti gerą mokytoja iš darbo. O mokymas nėra "per stiprus" tiesiog reikia mokytis.

2017-07-15

Pagal subjektyvias įžvalgas ir išėjusius mokinius, nekontroliuojamos patyčios vidurinese 5-6 klasėse.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti