Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Širvintų r. Barskūnų pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Širvintų r., Barskūnai 19155, Ringės g. 11
+370 382 38734
Klasės nuo 1 iki 10

Per paskutinius 48 metus mokyklą baigė beveik 500 mokinių. Ilgesnį ar trumpesnį laiką juos mokė virš 50 mokytojų. Daugiau kaip 30 metų mokyklai paskyrė pedagogai: I. Rynkunas, M. Rynkun, Z. Mazolevska, H. Mazolevskis, A. Orševska, I. Semaško, M. Semaško, A. Meškienė. Kai kurie iš jų žinias dalina mokiniams ir dabar. Daug metų mokykloje dirba direktorės pavaduotojas M. Buinickas, mokytojai V. Buinicka, K. Mikolajūnienė, B. Kasparienė. Prisimenami mokytojai A. Šapolienė, Katažyna Karužel, Danuta Tamošiūnienė, Janina Rimovič, Gintautas Gedžiūnas, Marija Keviševa, Helena Gridziuško ir daugelis kitų.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰