Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Širvintų r. Barskūnų pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Širvintų r., Barskūnai 19155, Ringės g. 11
+370 382 38734
Klasės nuo 1 iki 10

Per paskutinius 48 metus mokyklą baigė beveik 500 mokinių. Ilgesnį ar trumpesnį laiką juos mokė virš 50 mokytojų. Daugiau kaip 30 metų mokyklai paskyrė pedagogai: I. Rynkunas, M. Rynkun, Z. Mazolevska, H. Mazolevskis, A. Orševska, I. Semaško, M. Semaško, A. Meškienė. Kai kurie iš jų žinias dalina mokiniams ir dabar. Daug metų mokykloje dirba direktorės pavaduotojas M. Buinickas, mokytojai V. Buinicka, K. Mikolajūnienė, B. Kasparienė. Prisimenami mokytojai A. Šapolienė, Katažyna Karužel, Danuta Tamošiūnienė, Janina Rimovič, Gintautas Gedžiūnas, Marija Keviševa, Helena Gridziuško ir daugelis kitų.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.