Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Architektų g. 68, Vilnius
+370 5 245 9885
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2011/2012 mokslo metų mokykla vadinasi Vilniaus „ Ąžuolyno“ progimnazija. Šiais mokslo metais mokykloje mokosi 860 mokinių, dirba 65 kvalifikuoti pedagogai.
Po pamokų moksleivių laukia įvairūs būreliai. Mėgiamą būrelį vaikai renkasi kiekvienų mokslo metų pradžioje vykstančioje „Būrelių mugėje“. Veikia tautinių šokių ansamblis „Ąžuolėlis“, keramikos studija, rankdarbių, dizaino, teatro, dailės, folkloro grupė, krepšinio, stalo teniso ir kt. būreliai. progimnazijoje sėkmingai gyvuoja radijo studija „Savas garsas“. Progimnazijoje veikia Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos užsiėmimai.
„Ąžuolyno“ progimnaziją draugiški santykiai sieja ne tik su kitomis Vilniaus miesto mokyklomis, bet ir su užsienio mokymo įstaigomis. Mūsų mokyklos bičiuliški ryšiai su Vokietijos Duisburgo miesto A. Einšteino gimnazija tęsiasi jau daugiau kaip 20 metų. Bendradarbiaujančios mokyklos keičiasi mokinių ir mokytojų delegacijomis, susipažįsta su kitos šalies švietimo sistema, istorija, kultūra, vykdo bendrus projektus.
„Ąžuolyno“ progimnazija puoselėja savas tradicijas, atsiliepia į dabarties aktualijas, telkia savo bendruomenę spręsti moderniai mokyklai keliamus uždavinius.
Progimnazijos vizija
Nuolat besimokanti, moderni, atvira kaitai, patraukli ugdymo turiniu ir darbo metodais, besivadovaujanti demokratiniais principais švietimo institucija, teikianti bendruomenės nariams kokybiškas, Lietuvos visuomenės poreikius atitinkančias edukacines paslaugas, kad kiekvienas, priklausomai nuo savo gebėjimų, polinkių ir interesų, taptų kompetentingas sėkmingai veikti, kurti ir mokytis visą gyvenimą.
Progimnazijos misija
Progimnazijos paskirtis – teikti privalomą pradinį bei pagrindinį I – osios dalies ugdymą visiems, taip pat turintiems specialiųjų poreikių vaikams nuo 7 metų amžiaus, gyvenantiems steigėjo priskirtoje komplektavimo teritorijoje. Progimnazija užtikrina valstybinės ugdymo politikos kokybišką įgyvendinimą.
Remdamasi humanizmo, demokratiškumo, nacionalumo, atvirumo principais, ji ugdo visapusiškai harmoningą asmenybę:
išpažįsta nelygstamą žmogaus vertingumą, jo pasirinkimo laisvę ir dorinę atsakomybę;
puoselėja asmens dvasines ir fizines galias;
padeda įtvirtinti dorovės ir sveikos gyvensenos pagrindus;
ugdo intelektą;
sudaro sąlygas individualybės sklaidai;
ugdo pilietiškumą.

7.7
paremtas 15 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
7.2
Tėvai
8.7
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
7
Gerai: 7-9
4
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
3
Labai silpnai: 1-3
1
2020-10-16

Tik geriausi atsiliepimai. Daug kas priklauso nuo pačio mokinio motyvacijos mokintis.

2020-07-15

Esu mokyklos mokinė, šiais metais būsiu aštuntokė. Labai džiaugiuosi jog šie metai paskutinieji šioje mokykloje. Patiriu patyčias. Iš mokinių. Blogiausia, kad pprie to prisideda ir patys mokytojai. Tai tik mano atsiliepimas, nenoriu nieko šmeižti ar kaltinti, tačiau patys mokytojai vertinimą parengę pagal savo ,,nuotaikas" , ,,mylimus mokinius" ar panašiai. Labai didelis stresas jaučiamas ir , na, baisu. Jeigu ieškote mokyklos - prašau,dėl jūsų pačių vaiko gerovės, pasieškokite kitos. Tai tik mano atsiliepimas. Taćiau pažįstu kelias mokines kurioms tas pats.

2020-06-28

Mokykla pajėgi sutekti tiek žinių ir gebėjimų, tiek, kiek mokiniai sugeba pasiimti.

2020-02-29

žinokite pati išėjau iš šios mokyklos. Patys blogiausi metai prabėgo čia. Patyčios, moralinis spaudimas. Neikit, neikit. Mokytojam ant jūsų nusispjaut, nereaguos į tai ką sakot. Išgyvena tik vaikučiai, kurių tevai turtingesni, seimo nariai ar nežinau.:) niekada negrįščiau į šią mokyklą

2020-01-25

Esu šios mokyklos mokinė, patiriu patyćias, mano draugė kuri tai pat iš šios mokyklos jas patiria tai pat . Nuėjus viską papasakoti soc. Pedagogei ji tik pasakė: greičiau pasakokit, turiu daug darbo... Į patyčias beveik nereaguojama , dar lieki vos ne apkaltinta... Mokytojos vertina pagal mokinius ir savo nuotaikas. Patarčiau pasieškoti kitos mokyklos.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti