Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Architektų g. 68, Vilnius
+370 5 245 9885
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2011/2012 mokslo metų mokykla vadinasi Vilniaus „ Ąžuolyno“ progimnazija. Šiais mokslo metais mokykloje mokosi 860 mokinių, dirba 65 kvalifikuoti pedagogai.
Po pamokų moksleivių laukia įvairūs būreliai. Mėgiamą būrelį vaikai renkasi kiekvienų mokslo metų pradžioje vykstančioje „Būrelių mugėje“. Veikia tautinių šokių ansamblis „Ąžuolėlis“, keramikos studija, rankdarbių, dizaino, teatro, dailės, folkloro grupė, krepšinio, stalo teniso ir kt. būreliai. progimnazijoje sėkmingai gyvuoja radijo studija „Savas garsas“. Progimnazijoje veikia Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos užsiėmimai.
„Ąžuolyno“ progimnaziją draugiški santykiai sieja ne tik su kitomis Vilniaus miesto mokyklomis, bet ir su užsienio mokymo įstaigomis. Mūsų mokyklos bičiuliški ryšiai su Vokietijos Duisburgo miesto A. Einšteino gimnazija tęsiasi jau daugiau kaip 20 metų. Bendradarbiaujančios mokyklos keičiasi mokinių ir mokytojų delegacijomis, susipažįsta su kitos šalies švietimo sistema, istorija, kultūra, vykdo bendrus projektus.
„Ąžuolyno“ progimnazija puoselėja savas tradicijas, atsiliepia į dabarties aktualijas, telkia savo bendruomenę spręsti moderniai mokyklai keliamus uždavinius.
Progimnazijos vizija
Nuolat besimokanti, moderni, atvira kaitai, patraukli ugdymo turiniu ir darbo metodais, besivadovaujanti demokratiniais principais švietimo institucija, teikianti bendruomenės nariams kokybiškas, Lietuvos visuomenės poreikius atitinkančias edukacines paslaugas, kad kiekvienas, priklausomai nuo savo gebėjimų, polinkių ir interesų, taptų kompetentingas sėkmingai veikti, kurti ir mokytis visą gyvenimą.
Progimnazijos misija
Progimnazijos paskirtis – teikti privalomą pradinį bei pagrindinį I – osios dalies ugdymą visiems, taip pat turintiems specialiųjų poreikių vaikams nuo 7 metų amžiaus, gyvenantiems steigėjo priskirtoje komplektavimo teritorijoje. Progimnazija užtikrina valstybinės ugdymo politikos kokybišką įgyvendinimą.
Remdamasi humanizmo, demokratiškumo, nacionalumo, atvirumo principais, ji ugdo visapusiškai harmoningą asmenybę:
išpažįsta nelygstamą žmogaus vertingumą, jo pasirinkimo laisvę ir dorinę atsakomybę;
puoselėja asmens dvasines ir fizines galias;
padeda įtvirtinti dorovės ir sveikos gyvensenos pagrindus;
ugdo intelektą;
sudaro sąlygas individualybės sklaidai;
ugdo pilietiškumą.

2021-01-30

Aukse labai gera, Audrius labai geras direktorius, Loreta - auklėtoja nuostabi, Nijol labai gerai išmoko matematika, Dariaus Labai gerai vertina darbus - pasakiau ačiū ir 10 įrašė, Nijolė - labai gerai išmokina vokiečių kalba, Nikitina nuostabiai dėsto fizika, Gasiulis - šauniai išmoko kūno kultūra, Donatas - šaunus bei nuostabus vyras, Vitalijus labai šaunus mokytojas jis visur suspėja, Lolita - užduoda namų darbus, pati geriausia candy crusherė, mėgsta pasikalbėti su kompiuteriu, ŠAUNI MOKYKLA!

2020-10-16

Tik geriausi atsiliepimai. Daug kas priklauso nuo pačio mokinio motyvacijos mokintis.

2020-06-28

Mokykla pajėgi sutekti tiek žinių ir gebėjimų, tiek, kiek mokiniai sugeba pasiimti.

2020-01-22

Labai džiaugiuosi, kad vaikas čia mokosi, saugu, lengva susibendrauti su mokytojomis, tiek pagrindinė mokytoja šauni, tiek anglistė Eglė M.- suteikia tėvams visą infomaciją, randa gerą ryšį su vaikais. Gaila, kad atsiranda tokių tėvų, kurie viešai pateikia savo negatyvią nuomonę kaip tvirtą faktą

2019-09-27

Daug draugiškų mokytojų, graži aplinka.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰