Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Baltupių progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Didlaukio g. 23
+370 527 78345
Klasės nuo 1 iki 8

Progimnazijos vizija
Savitos progimnazijos ateities paveikslas:
• atitinkanti Švietimo ir mokslo ministerijos parengtą ir patvirtintą Geros mokyklos sampratą;
• veiksmingai ugdanti pagrindines bendrąsias ir dalykines kompetencijas (mokėjimo mokytis, verslumo, IKT bei kitos technologijos, kt.) saugioje, palankioje mokymuisi ir mokymui atnaujintoje, modernioje aplinkoje;
• užtikrinanti palankias sąlygas ugdyti emocinį intelektą bei tenkinti saviraiškos poreikius;
• užmezgusi jungtis ir tinklus su kitais švietimo paslaugų teikėjais, kitomis institucijomis;
• darbo dienomis dirbanti nuo 7.30 iki 18 val., pagal poreikius ir galimybes – savaitgaliais bei mokinių visų atostogų metu;
• teikianti įvairias neformaliojo švietimo paslaugas, organizuojanti neformaliojo švietimo paslaugų teikimą visų mokinių atostogų metu.

6.2
paremtas 6 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
3
Tėvai
6.8
Darbuotojai
8.9
Puikiai: 9+
1
Gerai: 7-9
2
Patenkinamai: 5-7
1
Silpnai: 3-5
1
Labai silpnai: 1-3
1
2020-07-29

Šiuolaikiškai vadovaujanti nauja direktorė, besiremianti susitarimais, bendradarbiaujanti, jautri direktorė. Atnaujinta šiuolaikiška aplinka, mokymo priemonės. Vis labiau į mokyklos kaitą įsitraukiantys aktyvūs tėvai. Profesiškai tobulėjantys mokytojai. Mokiniams saugu ir jauku mokytis ir leisti laiką.

Mažas biudžetas neleidžia greitos kaitos.

2020-07-28

Mokiausi Baltupių progimnazijoje aštuonerius metus. Labai gaila, nes ši mokykla atnešė tik neigiamus dalykus gyvenime. Šioje mokykloje neišmokau nieko gero. Pirmas vaizdas 1-oje klasėje buvo - aukletoja, kuri tikriausiai turėjo problemų su psichika, nes versdavo mokinius melstis ir šnekėdavo įvairiausius netinkamus pradinukams dalykus, kitaip tariant - kišdavo vaikams į galvas šlamštą. Toje mokykloje kai kurie mokytojai niekada nežiūrėjo į mokinius kaip į asmenybes, kaip į žmones kurie ateityje gal, ės nuveikti daug gero, o gaila... dažnai girdėdavom kokie mes nevykėliai, kad būsime degradai ir kad esdam nieko verti. Neatsimenu kad toje mokykloje nemotyvavo, neklausdavo "Ar viskas gerai?". Puikiai pamenu, kad dažnai būdavo toleruojamos patyčios ir pedagogai, bei soc. pedagogai atsikirsdavo "O ką mes galim padaryti?"Toje mokykloje vyresnė mergina, buvo suspardžiusi mano klasioką, mažo ūgio vaikinuką... Ir ką? Jos tėvai buvo pasiturintys, o to ir užteko, kad mokykla nieko nedarytu ir aiškintu, kad nieko blogo nenutiko. Aptarsiu ir vaikų maitinimą, o jis tikrai buvo siaubingas. Virtuvėje dirbantys darbuotojai - nemėgo vaikų, juos vaikydavo, rėkdavo ir maistą pateikdavo tikrai nekokybišką ir netinkamą vartoti. Ironiška, picose rasdavome tarakonų, nagų ar plaukų kuokštų. Puikiai pamenu, kai antroje ar trečioje klasėje tėvai užsakė man pietus mokykloje, visą mėnesį turėjau valgyti tą maistą, dažniausiai pietūs baigdavosi mano vėmimu nuo nekokybiško maisto... "kokie šaunūs mokyklos atsiminimai". Ačiū Dievuliui, kad šią mokyklą padarė progimnazija ir man reikėjo išeiti į kitą mokyklą, tikrai ačiū Dievui, nes tik išėjusi iš šitos siaubingos mokyklos sužinojau ką reiškia mokytis normalioje mokykloje su normaliais pedagogais, kur į mokinį, pedagogas žiūri kaip į asmenybę. P.S. Baltupių progimnazijoje nemažai mokytojų sakė, kad esu niekam tikusi ir nedėjo į mane jokių vilčių, nepagyrė kai stengiausi, neapgynė kai mane skriaudė ir aš verkiau, nepalaikė už rankos mažos mergaitės, kai labiausiai reikėjo.. Ir žinot ką, Baltupių progimnazijoje mane nuvertino, bet dabar aš turiu aukštąjį išsilavinimą, dirbu valstybės tarnyboje ir kiekvieną dieną džiaugiuosi, kad buvo lemtinga diena, kai reikėjo palikti tą žiaurią mokyklą, būčiau degradavusi jei būčiau likusi Baltupių progimnazijoje ir tikrai nieko gero nebūčiau pasiekusi :)

2017-12-12

Nelabai buvo galimybe pasilikti mokykloje namu darbams daryti

2017-11-08

Mokytojų kvalifikacija. Planuojama atnaujinti sporto salę.

Mažai atsižvelgiama į vaikų maisto kokybę. Mažai aktyvaus sporto būrelių, kainos didelės. Dominuoja karate būrelis.

2017-06-08

Gera infrastruktura

Vienvaldis, despotiskas valdymo stilius

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti