Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Žirmūnų g. 119, Vilnius
+370 5 277 0792
Klasės nuo 1 iki 8

Vilniaus Emilijos Pliaterytės pagrindinė mokykla, įkurta 2002 metais, 2011-aisiais tapo progimnazija. Joje mokosi apie aštuonis šimtus 1-8 klasių mokinių. Mokykla yra vaizdingame Neries slėnyje, atokiai nuo gyvenamųjų namų ir kitų pastatų, medžių ir gėlynų apsuptyje.
Pastatas ir sporto salė renovuoti ES ir LR Vyriausybės skirtomis lėšomis, klasės ir vidaus patalpos sutvarkytos tėvelių ir mokyklos paramos fondo lėšomis.
Mokyklų modernizavimo projektų lėšomis įrengta erdvi biblioteka, specialistų kabinetai, muzikos, technologijų, fizikos, lietuvių kalbos kabinetai, trys informacinių technologijų kabinetai. Pamokose mokytojai ir mokiniai naudojasi interaktyviomis lentomis, multimedijos projektoriais.
2011 metų vasario mėnesį vykusio išorės audito specialistai pažymėjo, jog mokykloje ypač šilti ir pagarbūs tarpusavio pagalba paremti bendruomenės narių santykiai, gera mokinių mokymosi motyvacija. Mokyklos bendruomenei gerai sekasi įgyvendinant misijoje suformuluotą siekį: skatinti dvasingą kiekvieno mokinio saviraišką ir propaguoti sveiką gyvenseną bei kultūringą laisvalaikį.

8.4
paremtas 9 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
0.0
Tėvai
8.4
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
5
Gerai: 7-9
3
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
1
Labai silpnai: 1-3
0
2018-09-03

Viskas būtų puiku, jei sulaukę atitinkamo amžiaus mokytojai išeitų užsitarnauto poilsio ir negadintų mokyklos įvaizdžio naudodami SSRS užrašų ir metodų. Tikiuosi, naujasis direktorius imsis radikalių priemonių. Direktorius šaunus, visur ir visada jo pilna. Tai džiugina.

2017-02-14

Taip, aplinka graži, bet ar tai svarbiausia. Mūsų patirtis su dviem pradinių klasių mokytojomis. Vaikų motyvacija - nulis. Jokių interaktyvių lentų ir inovacijų nenaudoja. Pastovios pastabos visos klasės akivaizdoje dėl prastesnių mokymosi rezultatų, po ko vaikai jautiesi labai blogai ir bijojo atsakinėti ar skaityti prieš klasę. Daug patyčių ne tik iš mokinių, bet ir iš mokytojų, dėl ko klasės ne draugiškos. Vaikai bijo mokytojų. Mokytojos konfliktuoja su tėvais, tik visi tyli. Norėtųsi kokybiškų mokslų ir pagarbos vaikų atžvilgių.

2017-02-13

Žinių kokybė, galimybės bendrauti su mokytoja, neformalus ugdymas,

2017-02-13

Šauni mokytoja Jolanta Blažienė. Dėmesys vaikams ir tėvams. Visada gerai nusiteikusi. Draugiška. Puiki pedagogė

2016-12-12

Mokykla puikioje vietoje. Geranoriski pedagogai. Puikus naujas direktorius, kurio deka organizuojamos grazios sventes, informatyvus susitikimai su mokytojais. Sutvarkyta valgykla, isrinktas naujas maisto tiekejas. Direktorius tikras mokyklos seimininkas, pasiziuri ar maistas, kuri valgo vaikai nera prideges ir tinkamas vaikams ir vaikus pakalbina ir stebi kas vyksta mokyklos teritorijoje. Direktorius tiesiog matomas. Mokykloje ( ir ne tik) vyksta daug edukaciniu pamoku.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti