Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Gabijos gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Pašilaičių g. 13, Vilnius
+370 5 270 3140
Klasės nuo 1 iki 12

Filosofija
Norint išmokti didelių dalykų, reikia pradėti nuo mažų… – išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum. (Pagal D. Loką ir kinų patarlę)
Vizija
Prioritetus teikianti akademinei veiklai, nuolat besimokanti, bendradarbiaujanti, kurianti modernią, jaukią ir saugią mokymosi aplinką ugdymo įstaiga, kurioje ugdomas atsakingas mokinys, sistemingai besimokantis bei siekiantis asmeninės mokymosi pažangos, ir kurioje dirba savo dalyką ir mokymo metodiką išmanantis, socialiai atsakingas mokytojas, nuolat tobulėjantis, formuojantis mokinio vertybines nuostatas ir gebėjimus, prisiimantis asmeninę atsakomybę.
Misija
Teikti kokybišką ir nuoseklų bendrąjį lavinimą bei neformaliojo švietimo įvairiapusišką ir kokybišką ugdymą, užtikrinti mokymo sutartyje apibrėžtų įsipareigojimų vykdymą, ruošti išsilavinusį, gebantį atsakingai priimti sprendimus bei savarankiškai veikti šiuolaikinėje žinių visuomenėje žmogų ir suformuoti jo mokymosi visą gyvenimą nuostatą, padėti įgyti sėkmingam gyvenimui būtinas kompetencijas.
Vertybės
Mokymas ir mokymasis
Profesionalumas
Bendradarbiavimas
Asmeninė ir socialinė atsakomybė
Prioritetai
Veiksmingo kokybiško ugdymo(si) užtikrinimas.
Saugios ugdymo(si) aplinkos kūrimas

Čia bus nurodytas bendras reitingas remiantis visais atsiliepimais, po to kai turėsime bent 5 ir daugiau atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
6.3
Tėvai
0.0
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
1
Gerai: 7-9
1
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
1
2019-12-20

Reputacija gera, o realybe visai kitokia.

Pasimokius čia bent metus ar kelis - stresas

2019-11-02

Labai gera mokykla. Mokytojai skatina mokytis, puikiai paruošia egzaminams! išmokoma dar + papildoma medžiaga, negu duota vadovėlyje pagal tam tikrą klasės kursą. Atmosfera puiki, kartais buvo kaip ir visur pykčių su klasiokais (su mokytojais ne), bet tai tik sustiprindavo klasę! Labai džiaugiuosi, jog pabaigiau šios mokyklos visas 12 klasių, manau, jog tai puikus mokyklos variantas, jei vaikas yra motyvuotas ir nori mokytis:)

2018-11-30

Gražiai sutvarkyta mokykla.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti