Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Žemynos gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Čiobiškio g. 16, Vilnius
+370 5 240 0561
Klasės nuo 9 iki 12

Gimnazijos bendruomenės vertybės:
Bendruomeniškumas
Atvirumas naujovėms
Empatiškumas
Kūrybiškumas
Žemynos gimnazija yra mokymo ir švietimo įstaiga, teikianti bendrąjį pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokytis agal realinį ir humanitarinį profilius. Gimnazija yra išgryninta keturmetė dviejų pakopų ugdymo institucija. Jos struktūra: trečiasis ugdymo koncentras – dviejų metų pagrindinė mokykla; ketvirtasis ugdymo turinio koncentras – dviejų metų profilinį išsilavinimą teikianti vidurinė mokykla.
Gimnazija vadovaujasi Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintais bendraisiais ugdymo planais, universaliomis ir bendrosiomis programomis, valstybės nustatytu išsilavinimo standartu. Gimnazija formuoja ugdymo turinį, atitinkantį pagrindines švietimo nuostatas, individualius gimnazijos bendruomenės narių poreikius.
Gimnazija teikia neformalaus ugdymo paslaugas papildomo ugdymo užsiėmimų metu. Šios valandos skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – meniniams, kalbiniams, sportiniams, moksliniams, technologiniams, socialiniams, ekonominiams gebėjimams bei tautiniams tapatumui ugdyti.

6.8
paremtas 5 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
0.0
Tėvai
6.8
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
0
Gerai: 7-9
3
Patenkinamai: 5-7
2
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2019-10-02

Viskas gerai išskyrus administracijos veiksmus. Su visa pagarba mokytojams. Dukros klasė bandė keisti anglų mokytoją nes nesutapo interesai, bet administracija neleido nes stebėjo VIENĄ pamoką ir padarė išvadą, kad viskas gerai. Gana įžulu. Taip netūrėtų būti.

2019-10-02

Puiki mokykla su kompetetingais mokytojais ir puikia atmosfera.

Administracija diskriminuoja moksleivius del amžiaus, vadovaujasi nelogiškomis taisyklėmis, mokiniams nuolat grasinama šalinimu iš gimnazijos. Tokia priespauda panaši į diktatūrą ir yra netoleruotina, visiskai nesitaikstoma su mokiniais. Žodžio laisvė neegzistuoja. Ir tai tik konstruktyvi kritika, gali būti ir blogiau.

2019-09-19

Mokykla gera, renovuota, mokytojai puikus, kompetetingi. Bet administracijos požiūris į mokinius nekoks. Paprasčiausiai nesugeba išspresti elementariu problemų. Neužtikrina, kad mokiniai pamokose jaustusi tiek dvasiškai, tiek morališkai gerai. Būtų motyvuoti mokytis.

2019-03-26

Blogas mikroklimatas. Anglų k. nesusipratimas. Ir t. t.

2019-01-24

Puiki gimnazija, bet yra matematikos mokytoja Zenona Kraujalienė. Nepadeda mokiniams suprasti matematika. Jeigu jus turėjote per matematiką 7 tai čia jus turėsite nedaugiau 5 ir niekas jums nepadės. Jau ne vienas vaikas kenčia nuo jos, skundai nieko neduoda.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti