Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Žemynos gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Čiobiškio g. 16, Vilnius
+370 5 240 0561
Klasės nuo 9 iki 12

Gimnazijos bendruomenės vertybės:
Bendruomeniškumas
Atvirumas naujovėms
Empatiškumas
Kūrybiškumas
Žemynos gimnazija yra mokymo ir švietimo įstaiga, teikianti bendrąjį pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokytis agal realinį ir humanitarinį profilius. Gimnazija yra išgryninta keturmetė dviejų pakopų ugdymo institucija. Jos struktūra: trečiasis ugdymo koncentras – dviejų metų pagrindinė mokykla; ketvirtasis ugdymo turinio koncentras – dviejų metų profilinį išsilavinimą teikianti vidurinė mokykla.
Gimnazija vadovaujasi Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintais bendraisiais ugdymo planais, universaliomis ir bendrosiomis programomis, valstybės nustatytu išsilavinimo standartu. Gimnazija formuoja ugdymo turinį, atitinkantį pagrindines švietimo nuostatas, individualius gimnazijos bendruomenės narių poreikius.
Gimnazija teikia neformalaus ugdymo paslaugas papildomo ugdymo užsiėmimų metu. Šios valandos skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – meniniams, kalbiniams, sportiniams, moksliniams, technologiniams, socialiniams, ekonominiams gebėjimams bei tautiniams tapatumui ugdyti.

2019-10-02
2019-10-02

Puiki mokykla su kompetetingais mokytojais ir puikia atmosfera.

2019-01-24

Puiki gimnazija, bet yra matematikos mokytoja Zenona Kraujalienė. Nepadeda mokiniams suprasti matematika. Jeigu jus turėjote per matematiką 7 tai čia jus turėsite nedaugiau 5 ir niekas jums nepadės. Jau ne vienas vaikas kenčia nuo jos, skundai nieko neduoda.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.