Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Žemynos progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Žemynos g. 14, Vilnius
+370 5 247 1766
Klasės nuo 1 iki 8

Vilniaus Žemynos progimnazija yra Pašilaičių mikrorajone, viename didžiausių Vilniaus mieste. Taip pat Pašilaičiai yra laikomi vienu iš sparčiausiai besivystančių mikrorajonų. Vis daugiau žmonių įvertina teigiamas šio rajono savybes: vietą, patogų susisiekimą su kitais Vilniaus rajonais. Labai arti yra Fabijoniškių autobusų žiedas. Autobusai kursuoja link Buivydiškių, Avižienių, Bendorėlių ir Tarandės. Ukmergės plentu nuolat kursuoja tarpmiestiniai autobusai, kurių dėka galima greitai ir patogiai iš Pašilaičių nukeliauti ne tik į bet kurią Vilniaus dalį, bet ir į kitus miestus.
Pašilaičiai – saugus ir pakankamai „žalias“ rajonas. Čia daug suolelių, vaikų žaidimo aikštelių, nedidelių, bet jaukių miškelių, (prie namų taip pat yra puoselėjama augalija), sporto aikštelių, šunų vedžiojimo aikštelių. Sutvarkyti pasivaikščiojimo ir dviračių takeliai, todėl čia gyvena daug šeimų, auginančių mokyklinio amžiaus vaikus.
Vilniaus Žemynos pagrindinė mokykla buvo įsteigta 2002-04-10 Vilniaus miesto tarybos sprendimu Nr. 556 reorganizavus Žemynos gimnaziją į gimnaziją ir pagrindinę mokyklą. Mokykla savo veiklą pradėjo 2002-09-02, išsaugodama geriausias Žemynos gimnazijos tradicijas – demokratiškumą, pagarbą kiekvienam, bendradarbiavimo dvasią ir atvirumą kaitai. Nuo 2002 metų mokykloje vykdoma pagrindinio ugdymo I – os dalies programa, susiformavo progimnazijinio tipo mokykla, tapusi progimnazija 2011 m. rugsėjo 1 d. .
Baigę 8 klases mokiniai sėkmingai tęsia mokymąsi Žemynos, Gabijos, Biržiškos gimnazijose, Licėjuje ir kitose Vilniaus mokyklose. Mokykla dirba viena pamaina.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.