Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Alytaus muzikos mokykla

Muzikos mokykla
Alytus, Sporto g. 12, Alytus
+370 315 74115

MOKYKLOS VIZIJA
Moderni neformaliojo muzikinio ugdymo institucija, tenkinanti Alytaus regiono vaikų ir jaunimo muzikinio ugdymo ir meninės saviraiškos poreikius. Tai – kultūros metodikos centras, bendraujantis ir bendradarbiaujantis su įvairiomis šalies ir užsienio institucijomis, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose projektuose.


MOKYKLOS MISIJA
Sudaryti lygias sąlygas ir galimybes ugdyti kiekvieno vaiko muzikinius ir meninius gebėjimus, bei poreikius, rengti profesionalius muzikos atlikėjus, organizuoti tikslingą, moksleivių užimtumą, mokyti siekti meistriškumo rezultatų, jais džiaugtis.

MOKYKLOS TIKSLAI
Tenkinti mokinių saviraiškos poreikius muzikos pažinimo, ugdymo ir įgūdžių lavinimo srityje, padėti jiems įgyti pradinius muzikinius įgūdžius, ugdyti naujus muzikinius gebėjimus, skonį, kultūrą; teikti galimybę susipažinti su pasirinktos muzikos srities ir konkrečios muzikinės raiškos instrumento savybėmis, teikti konkrečios muzikos srities ir instrumento technologijos, meninės ir kūrybinės terpės pažinimo pagrindus; teikti kryptingą muzikinį išsilavinimą, padedantį pasirengti tolesniam mokymuisi aukštesnės pakopos muzikinio ar pedagoginio profilio ugdymo institucijose muzikai gabiems vaikams, jaunuoliams, o suaugusiems — tęsti mokymosi visą gyvenimą galimybes;

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju