Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Kauno tvirtovės VII fortas

Informacinės technologijos, Chemija
Kaunas, Archyvo g. 61, Kaunas
+370 65566550
amžius nuo 5 iki 19

Gamtos ir tiksliųjų mokslų būreliai moksleiviams.


Gamtos mokslų būreliai – integruotos chemijos, fizikos ir biologijos neformalaus švietimo programos, akredituotos įstatymo numatyta tvarka ir pritaikytos 1–12 klasių mokiniams. Gamtos mokslų būrelių užsiėmimų metu fundamentalios žinios glaudžiai persipina su projektine veikla – mūsų mokytojai savo teiginius stengiasi pagrįsti ne vadovėlio autoritetu, bet čia pat atliekamais eksperimentais.

Integruoto mokymo dėka stengiamės kartu su mokiniais praktiškai pažinti daugelį gamtos mokslų vadovėlių sakinių, įtikinamai atsakyti į klausimą „kam to reikia?“ ir siūlyti savo mokiniams pažangias metodikas bei mokymosi priemones, kurių ieškome visame pasaulyje.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje edukacinėje laboratorijoje, būrelių dalyviai yra pilnai aprūpinami visa būtina įranga, reagentais bei saugos priemonėmis. Laboratorijos techninė bazė yra nuolatos plečiama ir atnaujinama.


Matematikos būreliai – 1–12 klasių mokiniams pritaikytas interaktyvus, loginį ir vizualinį mąstymą lavinantis ugdymas. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, kurių mokytojai stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno vaiko gebėjimų ir padėti jam tobulėti. Ugdydami matematinę kompetenciją, taikome įvairius nestandartinius ir klasikinius mokymo(si) metodus, kurie naudojami atsižvelgiant į amžiaus grupes. Daug dėmesio skiriama loginėms, geometrinėms, nestandartinėms užduotims. Skatiname mokinius dalyvauti konkursuose ir padedame pasirengti patikroms ir olimpiadoms.

Užsiėmimai vyksta Kauno tvirtovės VII forte įrengtoje matematikos klasėje, būrelių dalyviai yra aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis, suteikiama galimybė naudotis integruotais žaidimais.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Čebatorienė Asta 2021-11-30

Jūs nereali! Griežta, bet teisinga. Tokia ir turi būti mokytoja.O idėjų ir minčių,parodų ir sceninių pasirodymų!!! Tik spėk įgyvendint, džiugu, kad dalį gyvenimo laiko teko mokytis iš jūsų.

Rūta Nekrašienė 2021-11-30

Noriu padėkoti už tai, kad gerai išmokė ir išėjau 5 klasėn su daug žinių! Slapta mokinė😋

Rima Ulozienė 2021-11-30

Pabaigėme Mokytojos Rimos grupę prieš metus, nuoširdžiai Dėkojame Jums, Mokytoja, už įdėtą begalinę kantrybę, meilę, paguodos žodžius, atsidavimą darbui ir rūpestį. Džiaugiamės, kad pradėjome lankyti mokyklą pilnai pasiruošę jai. Ačiū ir tikiu, kad prisiminsime ir aplankysime Jus dar ne kartą!

Jusienė Jolanta 2021-11-29

Nuostabi mokytoja. Ačiū

Nausėdienė Romana 2021-11-27