Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Rynvaidės menai

Muzika
Vilnius, Kovo 11- osios g. 32, Vilnius
+370 601 97162
amžius nuo 1 iki 99

Mano muzikos studija „Rynvaidės menai“ jau 12 metų dirba jums ir dėl jūsų. Noriu, kad visi lankantys mokinukai turėtų pačius gražiausius priminimus iš savo vaikystės ir paauglystės. Todėl siekiama įamžinti kuo daugiau prisiminimų nuotraukose, vaizdo ir garso įrašuose, kad tėveliai vis galėtų sugrįžti į savo vaikučių gražiausias dienas, palygintų, kokie jie buvo tada ir kokie yra dabar. Ir patys mokinukai užaugę galės parodyti savo atžaloms:„Štai, čia aš grojau gitara, dainavau ar dalyvavau kokioje nors socialinėje akcijoje... Štai, kokie mes buvome!“ Studijoje visi mokiniai nusprendžia patys, ko jie nori išmokti ir kas jiems patinka - ar jie nori mokytis pasyviai, tyliai, tik dėl savęs, ar išgarsėti, siekti pripažinimo, dalyvauti projektuose. Galbūt todėl studijoje vaikai ir jaunimas jaučiasi gerai, galėdami turėti savo svarią nuomonę. Nėra pas mus ir patyčių ar smurto atvejų. Vaikai labai tolerantiški: vieni kitus priima tokius, kokie jie yra. Labai džiugu, kai ateina truputį kitokie vaikai ir ne tik vaikai, ir matai šiltą, supratingą bendravimą bei palaikymą. Aš didžiuojuosi savo studijos mokiniais ir tikiu, kad jie visi neabejotinai išaugs gal ne visi garsūs muzikai, bet tikrai darbštūs ir geri žmonės.

Vadovė Ryna :-)

MES GARANTUOJAME:


• malonų bendravimą - vaikai rūpestingai globojami;
• žinių kokybę - mažos grupelės, individualus bendravimas, pažangi ir moderni metodika, profesionali vadovė;
• komfortą - jauki aplinka, skiepijamas pasitikėjimas savimi ir profesionalumas. Tai jaunųjų muzikų kalvė.

Mes siūlome Jums taupyti laiką ir pinigus - visą savo ar vaiko laisvalaikį galite užimti pas mus, kryptingai jį nukreipdami tobulėjimo link.

Mes pasitinkame kiekvieną jaunąjį atlikėją atvira širdimi ir drauge kuriame tobulą vaikystės ir jaunystės pasaulį, į jį įleisdami muziką .

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰