Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Algirdo muzikos mokykla

Muzikos mokykla
Vilnius, Algirdo g. 23/6, Vilnius
+370 5 233 2414; +370 623 33925
amžius nuo 4 iki 99

Vilniaus Algirdo muzikos mokykla – tai vaiko kūrybiškumą ir įvairius gebėjimus puoselėjanti įstaiga. Tai mokykla, mokanti mokinius dainuoti ar groti vienu ar kitu muzikos instrumentu, ugdanti jų meninį skonį, formuojanti kolektyvinio muzikavimo įgūdžius, rengianti koncertus mokyklos bendruomenei bei Vilniaus visuomenei. Tai mokykla, kurios geriausi mokiniai bei meniniai kolektyvai sėkmingai dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose. Tai mokykla, vykdanti nusikaltimų prevenciją, užimdama vaikus jiems naudinga veikla.
Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje, įkurtoje 1968 m. rugsėjo 1d., dirba apie 90 pedagogų, mokosi per 800 mokinių. Per mokyklos gyvavimo laikotarpį ją baigė apie 2500 absolventų. Tokiu kiekiu pasipildė išprususių muzikos klausytojų, įvairių meno kolektyvų dalyvių skaičius. Kai kurie iš absolventų pasirinko muziko profesionalo kelią. Iš jų paminėtini: dainininkė S.Trimakaitė, fleitistė L.Šulskutė, smuikininkė L.Katinaitė, džiazo gitaristas L.Šinkarenko, kompozitorė S.Dikčiūtė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos gabių vaikų centro vedėjas Ž.Meškuotis.
Vizija
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla – moderni neformaliojo muzikinio ugdymo institucija, tenkinanti Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo meninio ugdymo ir saviraiškos poreikius, meninės kompetencijos įgijimo ir plėtotės centras.
Mokykla, kurios mokiniai bei bendruomenės nariai savo veikla garsina Vilniaus miesto bei respublikos vardą, bendradarbiauja su šalies bei užsienio institucijomis.
Mokykla – šeimai ir visuomenei atviras kultūros židinys, puoselėjantis kūrybiškumą, tradiciją, toleranciją, pilietiškumą, ugdantis išsilavinusią, socialiai aktyvią asmenybę, sugebančią aktyviai veikti rinkos ekonomikos sąlygomis, besididžiuojančią savo mokykla, miestu, valstybe.
Vykdomos programos:
Ankstyvojo muzikinio ugdymo (mokymo trukmė 1-2 metai)
Pradinio muzikinio ugdymo (trukmė 4 metai nuo 2016-2017 mokslo metų)
Pagrindinio muzikinio ugdymo (trukmė 4 metai nuo 2016-2017 mokslo metų)

Baziniame mokyklos kurse siūlomi šie pagrindiniai instrumentai:
1. fortepijonas
2. smuikas
3. violončelė
4. klasikinė gitara
5. akordeonas
6. kanklės
7. birbynė
8. lumzdelis
9. elektroniniai muzikos instrumentai
10. mušamieji muzikos instrumentai
11. fleita
12. klarnetas
13. saksofonas
14. trombonas
15. trimitas
16. chorinis dainavimas
17. solinis ir ansamblinis dainavimas

2017-02-12

Puikūs mokytojai!!!

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰