Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VŠĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“

Muzika
Vilnius, Klaipėdos g. 6, Vilnius
+370 612 73531
amžius nuo 4 iki 99

Laukiame mažųjų nuo 4 metų, muzikalių pradinukų, muzikos mokyklas pabaigusių jaunuolių – visų, norinčių dainuoti ir muzikuoti.

Vaikai ugdomi skirtingose amžiaus grupėse. Visi mokosi solfedžio, kad gebėtų skaityti iš natų. Norintys išmokti groti pasirenka pianino, fleitos, saksofono, gitaros ar kito instrumento pamokas.

Dėl priėmimo skambinkite mokyklos direktorei Jurgai Novikienei, tel. +370 612 73531.

Artūro Noviko džiazo mokykla įkurta 2004 metais. Tai vienintelė mokykla Lietuvoje, kurioje vaikai nuo ketverių metų mokomi dainuoti džiazą vokaliniame ansamblyje. Kad mokėtų skaityti iš natų, visi mokyklos auklėtiniai mokosi solfedžio. Pasirinktiniai (neprivalomi) dalykai: fortepijonas, fleita, saksofonas, gitara, mušamieji.

Kasmet į muzikuojančių vaikų būrį įsilieja nauja keturmečių karta. Padedami pedagogų – savo srities profesionalų – mažieji išmoksta ne tik dainuoti ar groti. Scenos judesys, atsakomybės jausmas prieš kiekvieną koncertą, punktualumas, gebėjimas būti kolektyvo nariu – nuo vaikystės ugdomos savybės praverčia tolimesnėje asmenybės tobulėjimo raidoje. Su muzika užaugę jaunuoliai Artūro Noviko džiazo grupėse dainuoja ir studijuodami, ir baigę aukštuosius mokslus.

Mokyklos veikla neapsiriboja tik pamokomis. Džiazo grupės ir solo atlikėjai dalyvauja šalies ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose. Esame nuolatiniai konkurso „Dainų dainelė“ laureatai. Užsienyje laimėti Grand Prix, parsivežti laureatų diplomai - tarsi savotiškas lakmuso popierėlis, leidžiantis pasitikrinti profesionalumo lygį. Nuolat esame kviečiami koncertuoti Prezidentūros, Seimo, Vyriausybės, Vilniaus miesto savivaldybės renginiuose.

Mokyklos kolektyvai yra pelnę geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėję „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos “Auksinio disko” apdovanojimus. 2014 m. Pasaulio chorų olimpiadoje "Jazz Island" ir "Mini Jazz" laimėjo aukso medalius.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰