Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VšĮ Vilniaus miuziklo mokykla

Teatras
Vilnius, Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
+370 652 55515
amžius nuo 3 iki 15

2009 m. rugsėjo 25 d. su šūkiu "„Pasauliui reikalingas miuziklas, miuziklui reikalingas - Tu"“, buvo atidaryta pirmoji Lietuvoje Miuziklo Mokykla.

Projekto iniciatoriai režisierius R. Vikšraitis, stažavęsis JAV Kanzaso universitete bei dirbęs kartu su amerikiečiu režisieriumi, statant miuziklą JAV, ir miuziklo aktorė Ingrida Žiliūtė-Antonovienė, šiuo metu Vilniaus Miuziklo Mokyklos direktorė.

Padedant Vilniaus Kameriniam Teatrui ir Vilniaus Antakalnio Vaikų ir Jaunimo Klubui, Vilniaus Miuziklo Mokykla siekia sukurti savitą, nacionalinį miuziklą kuriančią kartą, ugdyti kultūra besidomintį jaunimą ir padėti vaikams augti, suteikiant jiems įvairias saviraiškos priemones.

Tobulėjant miuziklo žanre, lavėja muzikiniai bei aktoriniai gebėjimai, vaiko atmintis, plastika, ritmika, kūrybiškumas, vaizduotė, vaikas susiduria su kolektyvine veikla, atsiranda bendravimo įgūdžių.

Vilniaus Miuziklo Mokyklos veikla grindžiama abipusiu bendradarbiavimu: kiekvienas vaikas yra unikalus ir nepakartojamas, tai trapi, besiformuojanti asmenybė, turinti savo nuomonę, gebėjimus, nusivylimus, džiaugsmus, meilę. Čia mokomasi klausyti ir įsiklausyti.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.