Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Aleksandravičiūtė Andželika

Lietuvių k.
Vilnius

10.0
paremtas 7 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
10
Tėvai
0.0
Puikiai: 9+
7
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2020-09-15

Nuostabi mokytoja, deka kurios gerai išlaikiau lietuvių kalbos egzameną. Puikiai dėsto tiek literatūros , tiek gramatikos pamokas . Visada atranda vis naujus , kūrybiškus būdus mokytis .

2020-09-14

Mokytoja Andželika Aleksandravičiūtė yra ne tik nuostabus žmogus su didele širdimi, bet ir puiki savo darbo specialistė, įdedanti į darbą visą savo sielą ir visada atrandanti naujų, nestandartinių, kūrybiškų mokymo būdų. Patyriau didelį malonumą mokydamasi pas ją.

2020-09-11

Nuostabi mokytoja, kuri ne tik stengėsi mane išmokyti ir suinteresuoti, bet ir buvo vienintelė mokytoja, kuri iš tiesų suprasto mane ir mano kovą su depresija ir nerimo sutrikimu. Ji darė viską, kad man būtų ramu, patogu, bet ir kad gaučiau visą informaciją ir namų darbą kaip kiti :D Ačiū, Andželika!!<3

2018-02-18

Mokytoja kurį sugebėjo ne tik įžiebti norà ruoštis egzaminui, bet ir palikti bei sustiprinti šià meilè literatūrai amžinai!!! :)

2018-02-13

ne tik puiki mokytoja, įdomiai ir turiningai pateikianti mokomąją medžiagą, bet ir tikras draugas savo mokiniams, randantis individualų priėjimą prie kiekvieno. Pamokos įdomios, skatinančios susidomėjimą literatūra ir skaitymu. Dėka Mokytojos Andželikos Aleksandravičiūtės puikiai išlaikiau lietuvių kalbos valstybinį egzaminą.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading