Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

10.0
paremtas 8 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
10
Tėvai
10
Puikiai: 9+
8
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
2017-03-29

Tai Mokytoja, kuri sugeba sudominti vaikus, naudoja pačius naujausius ir efektyviausius mokymo metodus, sunkiausių kalbos dalykų išmokanti paprastais, vaikams priimtinais būdais, puoselėja moralines vertybes. Įdomi, linksma, reikli, supratinga, mylinti vaikus, laikanti juos mažaisiais savo draugais. Daugiau tokių mokytojų ir Lietuvos mokslas suklestės.

2016-11-20

Mokytoja iš didžiosios raidės. Nuostabiai bendrauja su mokiniais, auklėtinius globoja kaip savo vaikus. Nenuostabu, jog net ir po mokyklos baigimo lieka mokinių širdyse. Puikiai moka išklausyti, yra supratinga ir labai rūpestinga. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę dirbti su šia mokytoja. Ne tik dėl mokomojo dalyko, bet ir dėl įskiepytų vertybių. Iš kvalifikacinės pusės nusiskundimų neturiu: visada pasiruošusi, pozityviai stebina mokinius savo metodais, yra entuziastinga, todėl jos beprotiškai įdomu klausytis. Moka būti griežta, kai reikia :)

2016-11-18

Mokytoja I. Grinkevičienė buvo yra ir bus visą gyvenimą ne tik geriausia mokytoja, auklėtoja ir lietuvių kalbos žinių skleidėja, bet ir gera draugė, mama, sesuo, guodėja, patarėja. Vargu, ar kas nors galėtų pasigirti tokia mokytoja, kokią turėjome mes. Baigiau mokyklą ne taip ir seniai, tačiau nei iš vieno sutikto žmogaus nesu nieko panašaus giedėjus apie buvusias auklėtojas. Gaibūt kam nors ir pasirodytų keistas mūsų ryšys ir bendravimo forma, tačiau aš manau, kad ypač paauglystėje reikalingi ne diktatoriški ir daug reikalaujantys mokytojai, reikalingi nuoširdūs draugai, kurie ne tik is tavęs reikalautų visko kaip ir visi, bet sugebėtų tave priglausti, paguosti ir suprasti. Daug gražių dalykų galima kalbėti ir kalbėti apie šį žmogų, bet svarbiausia, ne oficialūs įvertinimai ir garbės raštai dulkantys ant sienos, svarbiausia - nuoširdūs jausmai, žodžiai ir darbai, kuriais išsakome savo meilę ir padėka savo auklytei! Myliu Jūs auklėtoja ir visada mylėsiu!

2016-11-18

Mokytoja, kuri visada suteiks pagalbą ne tik mokyklos klausimais, kuri visada suteiks nuoširdų patarimą. Griežta ir teisinga pamokų metu, šilta bei nuotaiką pakelianti po jų. Žmonių permatymas ir skatinimas tobulėti tam tikroje srityje - viena svarbiausių sąvybių.

2016-11-18

Irena, buvus mano lietuvių kalbos mokytoja, kurios nepamiršiu turbūt visą gyvenimą. Jos rūpestis ir nuoširdumas paliko žymes mano širdyje. Ji visada mane skatindavo galvoti neformaliai, turėti kitokį požiūrį, bei būti kūrybinga. Mokytojos dėka dalyvavau Poezijos pavasarėlyje, skaičiau savo kūrybos darbus. Pamokų metu įgavau daugiau pasitikėjimo kalbant viešai. Net baigus mokyklą, kartais pagalvoju kaip norėčiau grįžtį į lietuvių kalbos klasės suolą, paklausyti Irenos dėstomų pamokų, bei išminties.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading