Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Nijolė Aleknienė

Anglų k.
Vilnius

2020-07-22

Vaikas labai laimingas šios mokytojos pamokose.

2020-07-22

Mėgstamiausia vaiko mokytoja. Mūsiškis pritingintis, bet ši mokytoja jį motyvuoja, sako, kad pamokose įdomu, linksma, daug bendravimo. Noriai ruošia namų darbus, mokytoja rekomendavo, ką dar namuose papildomai pasižiūrėti galėtų. Norėtųsi daugiau pedagogų tokių, kur dirba su nuotaika, džiaugsmu, vaikas ir pamokas paruošęs ir laimingas.

2020-02-26

Geriausia mokytoja, vien del jos noredavosi eiti i mokykla. Puikus zmogus, pedagoge is pasaukimo. Jei kiti mokytojai atsiduotu savo profesijai bent puse tiek, kiek si mokytoja, turetumem nuostabia svietimo ir mokslo kultura.

2019-05-23

Labai gera mokytoja, supratinga. Turi gerą humoro jausmą, supranta vaikus ir jaunimą, bendrą kalbą randam lengvai. Pamokos vyksta intensyviai, daug testų. Turim galimybę sunkius testus perlaikyti ir į sunkias temas gilintis ilgiau. Viską išaiškina labai paparastai, suprantamai, anglų gramatiką dabar moku turbūt geriau nei lietuvių. Mokytoja visada pakelia nuotaiką.

2019-05-17

Nuostabi mokytoja. Žmogus, įkvėpęs ne tik mokytis, bet ir optimistiškai žiūrėti į pasaulį. Visuomet pakeldavo nuotaiką, diskutuodavo, rūpindavosi, nenusisukdavo net nuo problematiškiausių mokinių. Su visais rasdavo bendrą kalbą, mokė draugiškumo ir sklandaus darbo grupėje. Anglų kalbos išmokė puikiai, gavau puikų egzamino įvertinimą.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.