Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Nijolė Aleknienė

Anglų k.
Vilnius

2020-07-22

Vaikas labai laimingas šios mokytojos pamokose.

2020-07-22

Mėgstamiausia vaiko mokytoja. Mūsiškis pritingintis, bet ši mokytoja jį motyvuoja, sako, kad pamokose įdomu, linksma, daug bendravimo. Noriai ruošia namų darbus, mokytoja rekomendavo, ką dar namuose papildomai pasižiūrėti galėtų. Norėtųsi daugiau pedagogų tokių, kur dirba su nuotaika, džiaugsmu, vaikas ir pamokas paruošęs ir laimingas.

2020-02-26

Geriausia mokytoja, vien del jos noredavosi eiti i mokykla. Puikus zmogus, pedagoge is pasaukimo. Jei kiti mokytojai atsiduotu savo profesijai bent puse tiek, kiek si mokytoja, turetumem nuostabia svietimo ir mokslo kultura.

2019-05-23

Labai gera mokytoja, supratinga. Turi gerą humoro jausmą, supranta vaikus ir jaunimą, bendrą kalbą randam lengvai. Pamokos vyksta intensyviai, daug testų. Turim galimybę sunkius testus perlaikyti ir į sunkias temas gilintis ilgiau. Viską išaiškina labai paparastai, suprantamai, anglų gramatiką dabar moku turbūt geriau nei lietuvių. Mokytoja visada pakelia nuotaiką.

2019-05-17

Nuostabi mokytoja. Žmogus, įkvėpęs ne tik mokytis, bet ir optimistiškai žiūrėti į pasaulį. Visuomet pakeldavo nuotaiką, diskutuodavo, rūpindavosi, nenusisukdavo net nuo problematiškiausių mokinių. Su visais rasdavo bendrą kalbą, mokė draugiškumo ir sklandaus darbo grupėje. Anglų kalbos išmokė puikiai, gavau puikų egzamino įvertinimą.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju