Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner
2023-03-26

Требовательная, амбициозная учительница. Порой с юмором, со своим подходом к детям. Сын влюблен в учительницу, в ее методы преподавания и в школу. Пусть так будет всегда.

2023-01-09

Я Вас люблю! Лучше учительница не будет, чем Вы, дорогая Ольга Зигмонтовна!

2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

2022-08-30

Nuostabi mokytoja! Su artėjančia rugsėjo 1 D. Tegu visi jūsų mokiniai buna geri. Ačiū už įdomias pamokas. Jūsų mokinė Evelina. ❤️👋

2022-07-17

Класс учительница! Лучше чем Ольга Зигмонтовна не встречала! Спасибо за всегда отличное настроение, за правила по русскому языку, за чтение стихотворений, а математики уроки были просто необыкновенно прикольными. Ваш 3 а класс.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰