Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Rimutė Aurutė Valauskienė

Biologija
Kaunas

8.7
paremtas 5 atsiliepimais
Mokiniai/ Buvę mokiniai
8.7
Tėvai
0.0
Puikiai: 9+
4
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
1
Labai silpnai: 1-3
0
2020-07-30

Mokytoja, kuri įdeda visą širdį dėstydama savo dalyką. Neskaičiuodama darbo valandų visuomet siekia padėti savo mokiniams, suteikia visus išteklius (papildomas knygas, internetines nuorodas, tonas papildomų užduočių ir t.t.) visuomet domisi, kaip sekasi mokytis, ar nelieka spragų einamoje temoje. Mokiniams, kurie nori įgyti daugiau žinių ar kažko nesupranta visad pasiūlo individualias konsultacijas. Ši mokytoja neapsiriboja vien savo dėstomu dalyku, visad domisi kaip sekas mokiniams, visad gyvenimiškai ir nuoširdžiai pataria. Savo dalyką dėsto su įspūdingu užsidegimu, pasitelkdama pačius įvairiausius pavyzdžius bei metodus, tad pamokos niekada nebūna nuobodžios, o laikas prabėga nepastebimai.

2018-06-25

Plius tas kad pamoka issaisiknti moka.

- Smerkia mokinius jiems uz nugaros. - Mokiniu tevus taip pat uzgaulioja. - Kai vaiko nera mokykloje del pateisinamos priezasties, to vaiko klasiokams papasakoja vaiko trukumus - Pamokos metu ne viena karta buvo is jos lupu isgirsti keiksmazodziai. - Pirmunams pakelia pazymiu o kurie mokosi maziau negu 5 tuos vaikus nuvertina. - Daznas atvejis kai ji taisydama kontrolinius darbus spec. is teisingo atsakymo paraso neteisinga ir kai turi pirmuno darba ir eini pasiaiskinti kad ji turejo priskaiciuoti taska uz kontrolini darba tai ji net nesivelia i kalbas. - Pamokus metu 15 min pasakoja apie savo gyvenime ir nuotykius kita dalis pamokos eina vaikams reikalinga informacija.

2018-04-07

Mokytoja visada siekia savo dalyką paversti kuo įdomesniu, į šias pamokas įsitraukia net biologija visiškai nesidomintys mokiniai. Mokytoja su mokiniais atlieka įvairiausius praktikos darbus, lankosi muziejuose, laboratorijose, klinikose, farmacijos įmonėse, universitetuose. Siekia mokiniams padėti atrasti savo kelią, bando parodyti įvairiausias karjeros galimybes. Pamokos visad įdomios, mokytoja labai stengiasi dėl mokinių, su jais betarpiškai bendrauja, jaučiamas lygiavertiškumas. Mokytoja be galo nuoširdi ir draugiška, visad padedanti, supratinga.

2017-11-30

GERIAUSIA MOKYTOJA MOKYKLOJE

TOKIŲ NĖRA

2017-02-18

Labai nuosirdi, puiki mokytoja.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading