Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

2.6
paremtas 34 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
2.6
Tėvai
2.6
Puikiai: 9+
3
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
2
Silpnai: 3-5
2
Labai silpnai: 1-3
27
2020-03-24

-

Nenoriu buti didelis negatyvas, bet mokytojos minimalus pozityvai yra sunaikinami blogydiu kurias ji daro iki dabar. Budamas vienuoliktoku ir pamates kita muzikos mokytoja dabar galiu drasiai sakyti, kad siai mokytojai nesvarbu dirbti ir dirba tik del atlygio. Jokios meiles vaikams.

2020-03-22

Labai gerai prisimenu paskutinius metus Vydune... turejome vaziuoti i dainu sleni, buvo labai didelis renginys, atejau i mokyklos foje, apsirengiau kaip galejau graziau, nes teveliai pinigu neturejau, buvau tikrai geras vaikas, tiktai nepasiturintis, priejo mokytoja Rita ir paklause ar yra salia tavo tevai? atsakius - ne, jinai paeime mano saulyte padaryta is putplascio ir suplesia, tada kas liko atidave man ir sake imk savo saulyte. prisimenu verkiau visa vakara, tevai buvo nuliude, bet nieko negalejo padaryti. Dabar esu dvyliktokas ir tai yra vienas is baisiausiu mano mokyklos prisiminimu...

2020-03-08

Aš nelabai suprantu kodėl žmonės kalbą apie šitą moterį gerai, nors išitkrūjų jos nepažysta ?!! Ši mokytoja yra gavus begale papeikimų už paliktus atidarytus langus, bei pilną nusiskundimų iš vaikų, bei jų tėveliu dėl ignoravimo ir užeinančių pykčio priepuolių.... Mokykloje nėra nei choro nei ansamblio nei nieko... prieš ją dirbusi gerb. muzikos mokytoja Egle turėjo viską ir chorą ir tvarkinga klase bei gera reputacija. Nesuprantu šitos moters nei kiek! Labai prašau pasikalbėti su mokyklos administracija dėl šitos pedagogės, nes jei ne Jūs tikrai nežinau kas gali jai padėti.

2020-02-26

Puiki mokytoja!!! Labai daug pastangų įdeda į vaikus. Kaip taip galima šią nuostabią mokytoją šmeižti net nesuvokiu. Mano vaikai labai patenkinti, kad jie mokosi pas šią mokytoją. 10 BALŲ, PLOJIMAI.

2020-02-21

Mes su gupiokais dirbome prie vieno muzikinio kurinio daugiau negu kelis mėnesius.. bet jinai prisiėmė visa garbe SAU. Mes esame labai nepatenkinti, kad jinai naudoja šį muzikinį kūrinį su kitais mokiniais, nors MES jį sukūrėme - be mūsų atsiklausimo jinai jį naudojo...

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading