Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Violeta Murauskienė

Pradinis ugdymas
Panevėžys

2019-09-24

Tai pati geriausia mokytoja kokia tik galėjo būti! Neįsivaizduoju geresnio pradinių klasių pedagogo. Taip gebėti būti autoritetu ne kiekvienas pedagogas geba. Pradžiai kai pirmą kartą išvydau šią mokytoją, kiek išsigandau, nes man ji pasirodė labai griežta, gal net šalta, bet tai buvo tik pirmas įspūdis, kuris labai greit pasikeitė. Taip, ši mokytoja yra griežta, bet teisinga, gebantis vaikus motyvuoti mokytis, stengtis, bet tikrai ne iš baimės, o sakyčiau dėl to, kad pas tokią mokytoją kitaip net negali būti, kur ji autoritetas ji kaip antra mama, kaip pavyzdys, vaikai tiesiog nori mokytis! Tikrai turiu patirties su kitų dukrų mokytojoms, kurios dėje, bet neprilygsta mokytojai Murauskienei.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.