Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Živilė Radzevičienė

Pradinis ugdymas
Kaunas

2017-10-24

Tai labai puiki pedagogė,mylinti savo profesiją ir darbą,koks sunkus kartais atrodo.Pedagogė labai daug laiko skiria psichologijai,saviauklai,profesiniam tobulėjimui..Aš tiesiog didžiuojuosi,kad Lietuvoje yra tokių puikų pedagogų.Živilė yra geras pedagogo pavyzdys visuomenėje,ir atsidavusi MOKYTOJA .

2017-10-24

Aš gerai pažįstu šią pedagogę ,net ir vidinį pasaulį ir galiu parašyti iš pasakyti,kad tai yra labai atsidavusi savo profesijai ,ir mylinti savo mokinius pedagogė ---pastoviai domisi naujovėmis,psichologinius mokinio portretu ir kaip jį kuo geriau išmokinti.Tai pedagogė kuria gali didžiuotis Lietuva.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.