Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Živilė Radzevičienė

Pradinis ugdymas
Kaunas

2017-10-24

Tai labai puiki pedagogė,mylinti savo profesiją ir darbą,koks sunkus kartais atrodo.Pedagogė labai daug laiko skiria psichologijai,saviauklai,profesiniam tobulėjimui..Aš tiesiog didžiuojuosi,kad Lietuvoje yra tokių puikų pedagogų.Živilė yra geras pedagogo pavyzdys visuomenėje,ir atsidavusi MOKYTOJA .

2017-10-24

Aš gerai pažįstu šią pedagogę ,net ir vidinį pasaulį ir galiu parašyti iš pasakyti,kad tai yra labai atsidavusi savo profesijai ,ir mylinti savo mokinius pedagogė ---pastoviai domisi naujovėmis,psichologinius mokinio portretu ir kaip jį kuo geriau išmokinti.Tai pedagogė kuria gali didžiuotis Lietuva.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰