Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Apie mus

„Švietimo gidas“ – tai socialinis to paties pavadinimo viešosios įstaigos prižiūrimas projektas. Mūsų komandos branduolį sudaro savanoriai, savo neatlygintinu darbu besirūpinantys, kad projektas sėkmingai augtų.

Pagrindinis projekto „Švietimo gidas“ tikslas – būti naudingu tėvams, jų vaikams, švietimo įstaigoms ir mokytojams.

Švietimas yra esminis procesas kiekvieno asmens gyvenime. Vienas iš pagrindinių mūsų mokytojų – aplinka. Aplinka yra ne tik žmonės, su kuriais mes bendraujame, ne tik reiškiniai, kuriuos mes stebime. Mūsų aplinką gali kurti ir knygos, filmai, televizija. Kad ir kur esame, kad ir kas mus supa, mes iš to mokomės. Mokomės ir gerų, ir blogų dalykų. Ko norėtumėme išmokyti savo vaikus?

„Žmogaus vertybės priklauso nuo socialinės aplinkos, kurioje jis užaugo“, – Jacque Fresco.

Žmogų galima prilyginti gyslelei, kuri yra tuščia gimus, bet kiekvieną akimirką po truputį yra užpildoma viskuo, kas yra aplink ją. Ji pripildoma be jokio filtro. Vaikas yra tarsi kempinė, kuri sugeria viską, ką gauna iš savo aplinkos.

Kviečiame tėvus, mokinius ir mokytojus jungtis prie projekto ir tegul Jūsų atsiliepimai "nugula" portale kaip dėkingumo simbolis ar pagyrimas, kad priverstų nusišypsoti patį pedagogą ar įstaigos direktorių, o galbūt ir ugdytinį, su mintimi "ir aš tai patyriau".

Kur tėvai gali gauti atsakymus į visus klausimus? Kur tėvai gali pasisemti žinių? „Švietimo gidas“ komanda renka ir dalinasi informacija apie kursus ir seminarus  http://svietimogidas.lt/classes tėvams ir būsimiems tėvams. Skelbiame ir šeimoms aktualių renginių kalendorių http://svietimogidas.lt/events.
Kampanija "Tėvystės galima išmokti" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu! Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Jūs galite prisidėti prie švietimo tobulinimo
„Švietimo gidas“ yra pelno nesiekianti organizacija. Projektas finansuojamas projekto steigėjų. Projekto vystymu rūpinasi neatlygintinai dirbantys savanoriai. Jeigu turite idėjų ar norite prisidėti prie mūsų komandos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@svietimogidas.lt.

Be to, Jūs galite paremti VšĮ „Švietimo gidas“ skirdami 2 proc. nuo valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai nieko nekainuos, o mes galėsime pasirūpinti švietimo kokybės gerinimu. Visą informaciją, kaip skirti paramą, galite rasti čia http://svietimogidas.lt/kontaktai.

Vykdydami projektą neišvengiamai patiriame išlaidų, todėl portale talpiname reklaminius skelbimus. Jeigu mūsų internetiniame puslapyje pastebėsite reklamą, kuri, Jūsų manymu, neatitinka mūsų vertybių ar veiklos, prašome apie tai pranešti el. paštu info@svietimogidas.lt.

"Švietimo gidas" komanda