Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vartotojo sutikimas

Portalo http://svietimogidas.lt taisyklės ir atsakomybės ribojimas

Portalas http://svietimogidas.lt skirtas pateikti informaciją apie įmones, įstaigas ir organizacijas, kurią atnaujinti gali jų atstovai. Svetainėje pateikiama ir kita informacija, naudinga jos lankytojams.

Portalo http://svietimogidas.lt  visos teisės saugomos.

Be http://svietimogidas.lt portalo sutikimo draudžiama kopijuoti, spausdinti ar kitaip platinti, naudoti komerciniais ir nekomerciniais tikslais tinklapyje esančią informaciją.

Visos autorinės teisės priklauso http://svietimogidas.lt. Dėl šioje svetainėje esančios informacijos panaudojimo ar platinimo kreipkitės el. paštu. Neleistinas šio tinklalapio medžiagos naudojimas arba platinimas kitais nei asmeniniais tikslais gali užtraukti civilinę ar baudžiamąją atsakomybę.

http://svietimogidas.lt pateikiamoje medžiagoje gali pasitaikyti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portalo administracija turi teisę daryti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu. Nuoširdžiai prašome svetainės lankytojų apie pastebėtus netikslumus pranešti administracijai el. paštu: info@svietimogidas.lt 

Atsakomybės apribojimas 

Portalas gerbia straipsnių autorių teises ir jas gina. Portale publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su svetainės administracijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Visa informacija bei patarimai, pateikti http://svietimogidas.lt, yra bendrojo pobūdžio, paskelbti bendrojo informavimo tikslais, ir neatstoja specialisto konsultacijos.

http://svietimogidas.lt administratorius neatsako už jokią moralinę, materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys.

Portalo administracija neatsako už vartotojų pateiktos foto, video ar tekstinės medžiagos autorystę ir jos netikrina. Portalo administracija neatsako už lankytojų pareikštas nuomones straipsnių ar kitų svetainės tekstų atsiliepimuose, komentaruose ar pranešimuose. Tačiau http://svietimogidas.lt pasilieka teisę redaguoti, cenzūruoti ir šalinti tuos svetainės lankytojų komentarus ar pranešimus, kurie prieštarauja galiojantiems LR teisės aktams, yra įžeidžiantys, necenzūriniai, kursto neteisėtiems veiksmams, pateikia neautorizuotą reklamą ar kitaip pažeidžia trečiųjų asmenų ar http://svietimogidas.lt interesus. Šias teises ir pareigas reglamentuoja LR įstatymai ir tarptautinės teisės aktai.

Jūsų patogumui portale pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius. Tačiau  www.svietimogidas.lt  neatsako už kitose svetainėse/portaluose paskelbtos informacijos turinį ar tikslumą. Jei portale http://svietimogidas.lt pateikiama informacija iš kitų svetainių, periodinių leidinių, enciklopedijų ar žinynų, už informacijos teisingumą atsako pirminio informacijos šaltinio autorius(-iai).

Portalo lankytojų privatumas

http://svietimogidas.lt gerbia lankytojų privatumą ir įsipareigoja, kad bet kokie svetainės lankytojų įvesti privatūs duomenys nebus paviešinti ar perduoti trečiajai šaliai be duomenų savininko sutikimo.
Informacija apie straipsnių komentaruose ir atsiliepimuose netinkamą informaciją paskelbusį asmenį gali būti suteikta tretiesiems asmenims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Draudžiama portale http://svietimogidas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be svetainės administracijos sutikimo. Jei sutikimas gautas, visuomet būtina nurodyti http://svietimogidas.lt su aktyvia nuoroda kaip informacijos šaltinį.