Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Akušerės A. Škudienės mokykla, "Švelnioji akušerija", Všį

Nėščiųjų kursai
Vilnius, Antakalnio g. 24, Vilnius
+370 661 13391
amžius nuo 0 iki 99

Akušerės A. Škudienės mokykloje siekiama suteikti moksliniais tyrimais ir ilgamete patirtimi paremtas žinias ir kuo daugiau praktinių įgūdžių, nes tikime, kad savo kūnu patirta informacija žymiai geriau įsirašo į atmintį.

Mes nesiūlome vieno kelio, tinkamo visiems, o stengiamės padėti kiekvienai moteriai ir šeimai atrasti būtent jai tinkamą kryptį. Ne visoms tinka Lamaze kvėpavimo technika, ne visada naudingas vyro dalyvavimas gimdyme, todėl manome, kad šeimos turi žinoti visas galimybes, tačiau galutinį sprendimą paliekame jiems patiems.

Akušerės mokykloje vyksta ne tik akušerės vedami užsiėmimai kūdikio laukiančioms šeimoms, bet ir papildomi susitikimai, seminarai, į kuriuos kviečia puikios savo sričių specialistės – kūdikių masažo instruktorė, dula, dainininkė – muzikos terapeutė.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰