Padėkuoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Akušerės A. Škudienės mokykla, "Švelnioji akušerija", Všį

Nėščiųjų kursai
Vilnius, Antakalnio g. 24, Vilnius
+370 661 13391
amžius nuo 0 iki 99

Akušerės A. Škudienės mokykloje siekiama suteikti moksliniais tyrimais ir ilgamete patirtimi paremtas žinias ir kuo daugiau praktinių įgūdžių, nes tikime, kad savo kūnu patirta informacija žymiai geriau įsirašo į atmintį.

Mes nesiūlome vieno kelio, tinkamo visiems, o stengiamės padėti kiekvienai moteriai ir šeimai atrasti būtent jai tinkamą kryptį. Ne visoms tinka Lamaze kvėpavimo technika, ne visada naudingas vyro dalyvavimas gimdyme, todėl manome, kad šeimos turi žinoti visas galimybes, tačiau galutinį sprendimą paliekame jiems patiems.

Akušerės mokykloje vyksta ne tik akušerės vedami užsiėmimai kūdikio laukiančioms šeimoms, bet ir papildomi susitikimai, seminarai, į kuriuos kviečia puikios savo sričių specialistės – kūdikių masažo instruktorė, dula, dainininkė – muzikos terapeutė.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū, Mokytoja, kad pamilau lietuvių kalbą!

Dėkoju

Ačiū, kad skatinote smalsauti, nuolat stebinote savo išradingumu. Net ir tokį dalyką, kaip atsakinėjimą sugebėjot paversti smagiu žaidimu - vis dar pamenu mechanizmo sukamą rodyklę, kuri nurodydavo skaičių žurnale. Ačiū už laiką skirtą nuostabiems piešiniams mokinių atsiminimo sąsiuviniuose, kurie įkvėpė meilę menui ir norą kurti pačiai :) Jūs nuostabus Mokytojas!

Specialistas kaip reta. Labai idealus variantas vaikams, norintiems išmokti anglų kalbos. Daug reikalaujantis, bet išmokins kalbos bet kurį vaiką.